У сотню не ввійшла: Україна втратила 5 позицій у світовому рейтингу рівня життя

Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія.

Ілюстрація:Bdzhola

У світовому рейтингу рівня життя Україна опустилася на 112 місце, втративши 5 позицій в порівнянні з 2016 роком. Про це йдеться в рейтингу британського аналітичного центру The Legatum Institute, передають Патріоти України.

Країни оцінюють на основі результатів опитувань громадян, які проживають в цих країнах, за вісьмома категоріями: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров'я та персональної свободи громадян.

У 2016 році Україна займала 107 місце в рейтингу, зараз - 112. Починаючи з 2006 року, коли був опублікований перший Індекс процвітання, Україна опустилася в таблиці рейтингу на 17 позицій.

Найнижчу оцінку Україна отримала в сфері охорони здоров'я, втративши 24 позиції. Найбільші позитивні зміни в порівнянні з минулим роком, відобразилися в колонці "соціального капіталу" - плюс 20 позицій.

Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія. США опинилися на 18 місці, втративши одну позицію. Росія стала 101-ю, втративши 4 позиції, Чехія - 26-а, Польща - 32, Угорщина - 45, Білорусь - 95, Молдова - 98.

Найнижчі показники - у Судану, ЦАР і Ємену - вони займають 147, 148 і 149 місця відповідно.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Вражаюче досягнення: Запас ходу нового електрокара Маска перевершив прогноз

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:28

Компанія Tesla може почати поставки нової моделі електрокара Tesla Model Y вже в лютому цього року. Міністерство енергетики США заявило, що запас ходу Tesla Model Y без підзарядки - 507 кілометрів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Па...