У сотню не ввійшла: Україна втратила 5 позицій у світовому рейтингу рівня життя

Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія.

Ілюстрація:Bdzhola

У світовому рейтингу рівня життя Україна опустилася на 112 місце, втративши 5 позицій в порівнянні з 2016 роком. Про це йдеться в рейтингу британського аналітичного центру The Legatum Institute, передають Патріоти України.

Країни оцінюють на основі результатів опитувань громадян, які проживають в цих країнах, за вісьмома категоріями: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров'я та персональної свободи громадян.

У 2016 році Україна займала 107 місце в рейтингу, зараз - 112. Починаючи з 2006 року, коли був опублікований перший Індекс процвітання, Україна опустилася в таблиці рейтингу на 17 позицій.

Найнижчу оцінку Україна отримала в сфері охорони здоров'я, втративши 24 позиції. Найбільші позитивні зміни в порівнянні з минулим роком, відобразилися в колонці "соціального капіталу" - плюс 20 позицій.

Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія. США опинилися на 18 місці, втративши одну позицію. Росія стала 101-ю, втративши 4 позиції, Чехія - 26-а, Польща - 32, Угорщина - 45, Білорусь - 95, Молдова - 98.

Найнижчі показники - у Судану, ЦАР і Ємену - вони займають 147, 148 і 149 місця відповідно.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...