У сотню не ввійшла: Україна втратила 5 позицій у світовому рейтингу рівня життя

Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія.

Ілюстрація:Bdzhola

У світовому рейтингу рівня життя Україна опустилася на 112 місце, втративши 5 позицій в порівнянні з 2016 роком. Про це йдеться в рейтингу британського аналітичного центру The Legatum Institute, передають Патріоти України.

Країни оцінюють на основі результатів опитувань громадян, які проживають в цих країнах, за вісьмома категоріями: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров'я та персональної свободи громадян.

У 2016 році Україна займала 107 місце в рейтингу, зараз - 112. Починаючи з 2006 року, коли був опублікований перший Індекс процвітання, Україна опустилася в таблиці рейтингу на 17 позицій.

Найнижчу оцінку Україна отримала в сфері охорони здоров'я, втративши 24 позиції. Найбільші позитивні зміни в порівнянні з минулим роком, відобразилися в колонці "соціального капіталу" - плюс 20 позицій.

Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія. США опинилися на 18 місці, втративши одну позицію. Росія стала 101-ю, втративши 4 позиції, Чехія - 26-а, Польща - 32, Угорщина - 45, Білорусь - 95, Молдова - 98.

Найнижчі показники - у Судану, ЦАР і Ємену - вони займають 147, 148 і 149 місця відповідно.

І ще один потік "Газпрому": Болгарія починає будівництво газопроводу в обхід України

четвер, 19 вересень 2019, 8:40

Державний газовий оператор Болгарії підписав будівельний контракт на 1,1 млрд євро з групою під керівництвом Саудівської Аравії на будівництво відгалуження газопроводу Turk Stream – "Балканського потоку", повідомляють Патріоти України з посиланням на A...

Найближчим часом "ПриватБанк" припинить своє існування, - експерт

четвер, 19 вересень 2019, 0:22

Ростислав Кравець впевнений, що фінустанову можуть поділити на кілька частин. Український юрист Ростислав Кравець висловив думку, що процедура націоналізації «ПриватБанку» була порушена, і бізнесмен Ігор Коломойський просто тоді пішов від кримінальної ...