У Світовому банку спрогнозували прискорення інфляції в Україні та назвали його причину

Прискорення інфляції, на думку експертів банку, буде пов'язано з підвищенням мінімальної заробітної плати.

Світовий банк спрогнозував вищий рівень інфляції в Україні. Ілюстрація:Еспресо.TV

У 2017 році інфляція в Україні може скласти 10%. Такий прогноз дав Світовий банк, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Світовий банк підвищив прогноз по інфляції в Україні на 2017 рік до 10% з 8,5%, прогнозованих раніше", - повідомила провідний економіст представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Анастасія Головач.

Вона зазначила, що прискорення інфляції, на думку експертів банку, буде пов'язано з підвищенням мінімальної заробітної плати.

У той же час прогноз зростання валового внутрішнього продукту України на 2017 рік залишився незмінним - 2%. При цьому наголошується, що у нашої країни є можливість поліпшити ці показники.

"У разі прискорення реформ в наступні два роки зростання складе по 4%", - сказала Головач.

Такого у світі ще не було: В "Укренерго" розказали, як захистили енергооб'єкти від обстрілів

середа, 27 вересень 2023, 11:30

Енергосистема України має активний і пасивний захисти, щоб максимально захиститися від обстрілів з боку росіян. Про це під час форуму Forbes "Енергія бізнесу" заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України. За його словами, ...

"Ми готові": У Кабміні відреагували на пропозицію США підвищити тарифи на комуналку (відео)

середа, 27 вересень 2023, 10:44

У Міністерстві соціальної політики України готові до лібералізації цін на комунальні послуги відповідно до рекомендацій, отриманих від США. Про це сказала міністриня соцполітики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону 26 вересня, передають Патріоти Україн...