У Світовому банку спрогнозували прискорення інфляції в Україні та назвали його причину

Прискорення інфляції, на думку експертів банку, буде пов'язано з підвищенням мінімальної заробітної плати.

Світовий банк спрогнозував вищий рівень інфляції в Україні. Ілюстрація:Еспресо.TV

У 2017 році інфляція в Україні може скласти 10%. Такий прогноз дав Світовий банк, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"Світовий банк підвищив прогноз по інфляції в Україні на 2017 рік до 10% з 8,5%, прогнозованих раніше", - повідомила провідний економіст представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Анастасія Головач.

Вона зазначила, що прискорення інфляції, на думку експертів банку, буде пов'язано з підвищенням мінімальної заробітної плати.

У той же час прогноз зростання валового внутрішнього продукту України на 2017 рік залишився незмінним - 2%. При цьому наголошується, що у нашої країни є можливість поліпшити ці показники.

"У разі прискорення реформ в наступні два роки зростання складе по 4%", - сказала Головач.

Українці мають платити за кожен "зайвий" квадрат житла: Які правила в 2023-му та кого звільнили від податку

п’ятниця, 27 січень 2023, 18:39

Українці з житлом великої площі щороку мають сплачувати податок за кожен зайвий квадратний метр. Однак у 2023 році від цього обов'язку звільнено тих, чия нерухомість розташована на території, де у 2022-му велися воєнні дії або була окупація. Про це йде...

Названо середню зарплату, яку отримують українські біженці у Швейцарії

п’ятниця, 27 січень 2023, 17:30

Понад 70 тисяч українських біженців виїхали до Швейцарії після початку повномасштабної війни. Більшість наших співвітчизників намагається працевлаштуватися в країні з високим рівнем життя, передають Патріоти України. Названо середню зарплату, яку вони ...