Україна ввела антидемпінгові заходи на соду каустичну, вироблену в Російській Федерації, які полягатимуть у стягненні антидемпінгового мита в розмірі 26%, терміном на п'ять років. Про це йдеться в повідомленні Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
"Антидемпінгові заходи застосовуються шляхом запровадження справляння остаточного антидемпінгового мита в розмірі 26%, терміном на п'ять років", - йдеться в рішенні комісії.
Відзначається, що рішення було прийнято 28 квітня 2016 року за поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, яке надало матеріали і звіт про результати проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну з Російської Федерації соди каустичної.
За результатами розгляду комісія встановила, що в період розслідування (друге півріччя 2013 року - перше півріччя 2014 роки) імпорт в Україну соди каустичної походженням з Російської Федерації здійснювався за демпінговими цінами.
Комісія також встановила причинно-наслідковий зв'язок між демпінговим імпортом товару походженням з Російської Федерації та істотною шкодою, завданою національному товаровиробнику.
"Протягом 2011 року - першого півріччя 2014 р відбулося погіршення соціально-економічних показників національного товаровиробника публічного акціонерного товариства "Дніпроазот", а саме: скоротилися обсяги продажів на внутрішньому ринку України (на 24%), виробництво товару (на 11,4% ), використання виробничих потужностей (на 11,4%), частка на внутрішньому ринку України (на 18,5%), продуктивність праці (на 20,7%), зросли залишки на складах (на 54%)", - відзначили в Міжвідомчійї комісії.
У підсумку, було прийнято рішення про застосування остаточних антидемпінгових заходів в національних інтересах України.
Рішення комісії набирає чинності через 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення. Справляння антидемпінгового мита буде здійснюватися у відсотках від митної вартості товару.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...