Український "Нафтогаз" отримав гучну перемогу над "Газпромом"

НАК "Нафтогаз" в світовому рейтингу найефективніших державних компаній, що спеціалізуються на управлінні природними ресурсами, випередила всі компанії з пострадянського простору.

НАК "Нафтогаз". Фото: naftogaz.com.

НАК «Нафтогаз України» зайняв 7 місце в світовому рейтингу найефективніших державних компаній, що спеціалізуються на управлінні природними ресурсами (Natural Resource Governance Institute, NRGI). Про це повідомляє прес-служба компанії в Facebook, передають Патріоти України.

Відзначається, що НАК випередила всі компанії з пострадянського простору.

«Зокрема російський «Газпром» виявився в рейтингу лише на 30 місці, поступившись ще і азербайджанському «Сокар» (13 місце) і «КазМунайГаз» (25 місце)», - сказано в повідомленні.

В цілому в рейтинг державних компаній увійшли 74 міжнародні компанії нафтогазового і гірничодобувного сектора, які знаходяться в державній власності. На ці компанії припадає 82% світового видобутку нафти і 78% видобутку газу.

"Проводили транзакції від імені компаній з КНДР": США ввели нові санкції проти російських банків

п’ятниця, 27 травень 2022, 20:35

США ввели нові санкції проти двох російських банків. Про це йдеться в заяві Міністерства фінансів США, передають Патріоти України. Санкції були введені проти російських банків "Дальневосточный банк" та "Спутник". За оцінками Вашингтона, ці банки "прово...

Росіяни вивозять з України десятки тисяч тонн зерна та овочів: За якими схемами та хто їм допомагає

п’ятниця, 27 травень 2022, 18:56

Російські окупанти вивозять із Херсонської області десятки тисяч тонн зернових та овочів до Криму. Причому йдеться не лише про вкрадену продукцію, а й про ту, яку продають українські аграрії "по зв'язках". Про це під час брифінгу розповів голова Херсон...