Український "Нафтогаз" отримав гучну перемогу над "Газпромом"

НАК "Нафтогаз" в світовому рейтингу найефективніших державних компаній, що спеціалізуються на управлінні природними ресурсами, випередила всі компанії з пострадянського простору.

НАК "Нафтогаз". Фото: naftogaz.com.

НАК «Нафтогаз України» зайняв 7 місце в світовому рейтингу найефективніших державних компаній, що спеціалізуються на управлінні природними ресурсами (Natural Resource Governance Institute, NRGI). Про це повідомляє прес-служба компанії в Facebook, передають Патріоти України.

Відзначається, що НАК випередила всі компанії з пострадянського простору.

«Зокрема російський «Газпром» виявився в рейтингу лише на 30 місці, поступившись ще і азербайджанському «Сокар» (13 місце) і «КазМунайГаз» (25 місце)», - сказано в повідомленні.

В цілому в рейтинг державних компаній увійшли 74 міжнародні компанії нафтогазового і гірничодобувного сектора, які знаходяться в державній власності. На ці компанії припадає 82% світового видобутку нафти і 78% видобутку газу.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Виготовляють у тому числі для України: У Латвії горить завод із виробництва безпілотників (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:14

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення, інформують Патріоти Украї...