Загалом у другій половині 2018 року з обігу було вилучено 262 тисячі підроблених єврокупюр. Понад 80% із них складали банкноти номіналом €20 та €50.
Більшість підробок (96,7%) були виявлені в країнах єврозони. Решта - у державах-членах ЄС за межами єврозони (2,2%) та в інших частинах світу (1,1%).
Разом з тим у відомстві наголосили, що євро продовжує залишатися надійним засобом платежу, а кількість підробок суттєво зменшилась. У порівнянні з першою половиною 2018 року – на 13%, у порівнянні з другою половиною 2017 року – на 27,8%.
Як повідомлялося, з 27 січня 17 з 19 цетробанків єврозони припинять випуск банкнот номіналом 500 євро. Австрія та Німеччина продовжуватимуть випуск банкнот по 500 євро до 26 квітня для забезпечення плавного переходу і з логістичних причин.
Європейський центробанк оголосив про намір припинити випуск 500-єврових банкнот у травні 2016 року, аргументуючи це тим, що саме ці банкноти найчастіше використовуються у злочинній діяльності. З огляду на їхню високу вартість саме такі банкноти часто використовуються у відмиванні грошей і у фінансуванні тероризму.
Повномасштабний напад Росії на Україну змусив багатьох людей виїхати за кордон. Країну залишали кваліфіковані працівники, серед яких й IT-спеціалісти, передають Патріоти України. Через три роки з моменту початку війни айтівці, які вимушено поїхали в ін...
В Україні деякі громадяни мають право на різноманітні додаткові суми до основної пенсійної виплати. Зокрема, дехто може претендувати на щомісячну доплату за непрацездатних членів сім’ї у понад 1 тис. грн, передають Патріоти України. Це передбачено зако...