В Омеляна розповіли про спільну з Італією підготовку мегапроекту високошвидкісного залізничного сполучення Київ-Одеса-Львів

Компанія Italferr входить в державну залізничну групу Італії і має більше 30 років досвіду в своєму секторі.

Фото:прес-служба Мінінфраструктури України

Україна спільно з Італією починає підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для впровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, зазначають Патріоти України.

У вівторок, 30 січня, в МІУ відбулася зустріч міністра Володимира Омеляна з президентом компанії Italferr Рікардо Марія Монті.

В ході переговорів Омелян підкреслив важливість впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні.

"Це - мегапроект, реалізація якого не тільки змінить залізничний сектор, а й позитивно позначиться на економічному стані ряду регіонів, значно розширить потужності існуючих сфер виробництва і запустить нові. Сьогодні разом з італійськими партнерами ми робимо перший крок на цьому шляху", - передають в МІУ слова міністра.

За словами Омеляна, Italferr входить в державну залізничну групу Італії і має більш ніж 30 років досвіду в своєму секторі.

"Ми залучаємо Italferr до розробки ТЕО євроколії сполученням Одеса-Київ-Львів. Досягненнями компанії є значні інфраструктурні проекти для звичайного і високошвидкісного залізничного сектора, як в Італії, так і в інших країнах. Вкрай важливо, що зміни в Україні ми починаємо за підтримки провідної європейської компанії", - заявив міністр.

Небезпека для Москви: "США включили долларовый пылесос", - Злий Одесит

середа, 21 лютий 2018, 15:25

"Любители причитать о курсе доллара скоро получат ещё одну тему для бурных тирад у окошек обменников, ведь Минфин США включил долларовый пылесос, который масштабно изымает свободно конвертируемую наличность с рынка", - пише у своєму блозі Злий Одесит, ...

Є низка факторів: Банкіри озвучили прогноз по курсу валют в Україні

середа, 21 лютий 2018, 14:58

Курс валют в Україні не зазнає істотних змін до кінця лютого при помірному прояві внутрішніх і зовнішніх ризиків. Такий висновок зробили банкіри, повідомляють Патріоти України. "Обмінний курс на міжбанківському валютному ринку поки нормалізується", - з...