Газпром за підсумками трьох кварталів 2017 року отримав 9,2 млрд руб. ($ 157,77 млн) чистого збитку за російськими стандартами. Про це повідомляє Інтерфакс, грунтуючись на даних Газпрому, передають Патріоти України.
У компанії, згідно із підрахунками, збитку не було, починаючи з 1998 р. Офіційна публікація квартальної бухгалтерської звітності Газпрому очікується через два тижні. Тоді компанія і прокоментує причини збитків.
За три квартали 2016 р Газпром отримав 75,418 млрд руб ($ 1,293 млрд) чистого прибутку. Раніше повідомлялося, що проект "Північний потік-2", будівництво якого збирається почати Газпром, може виявитися збитковим.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...