Вражаюча цифра: Порахували втрати України від газових контрактів з Росією

Газпром заборгував Нафтогазу $2,6 млрд збитків за невиконання зобов'язань із транзитного контракту. Про це йдеться у рішенні Стокгольмського арбітражу. На цю суму нараховується пеня за кожен день невиконання арбітражного рішення.

Україна втратила $32 млрд від газових контрактів 2009-го з Росією, передають Патріоти України.

"За період до отримання Нафтогазом перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на $32,1 мільярд. Кожна українська родина - на 61 тисячу гривень", - заявив голова правління компанії Андрій Коболєв на брифінгу у четвер.

За його словами, якби Нафтогаз не домігся перемоги над Газпромом у Стокгольмі, то Україна ще б втратила $94,7 млрд, українська сім'я - 177 тис. грн.

Трафік нафти розблаковано: ООН починає масштабну евакуацію 600 суден з Перської затоки

середа, 24 червень 2026, 13:12

ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...

Як обрати найвигіднішу пенсію та перейти на неї онлайн: У ПФУ дали пояснення

середа, 24 червень 2026, 12:28

Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...