Вражаюча цифра: Порахували втрати України від газових контрактів з Росією

Газпром заборгував Нафтогазу $2,6 млрд збитків за невиконання зобов'язань із транзитного контракту. Про це йдеться у рішенні Стокгольмського арбітражу. На цю суму нараховується пеня за кожен день невиконання арбітражного рішення.

Україна втратила $32 млрд від газових контрактів 2009-го з Росією, передають Патріоти України.

"За період до отримання Нафтогазом перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на $32,1 мільярд. Кожна українська родина - на 61 тисячу гривень", - заявив голова правління компанії Андрій Коболєв на брифінгу у четвер.

За його словами, якби Нафтогаз не домігся перемоги над Газпромом у Стокгольмі, то Україна ще б втратила $94,7 млрд, українська сім'я - 177 тис. грн.

Тарифи за комуналку в Україні розраховують за новими правилами: Що важливо знати

понеділок, 22 червень 2026, 12:49

Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...

Пенсійні надбавки в Україні: Ось кому держава гарантує 647 грн

понеділок, 22 червень 2026, 12:30

Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...