Вражаюча цифра: Порахували втрати України від газових контрактів з Росією

Газпром заборгував Нафтогазу $2,6 млрд збитків за невиконання зобов'язань із транзитного контракту. Про це йдеться у рішенні Стокгольмського арбітражу. На цю суму нараховується пеня за кожен день невиконання арбітражного рішення.

Україна втратила $32 млрд від газових контрактів 2009-го з Росією, передають Патріоти України.

"За період до отримання Нафтогазом перемоги в Стокгольмському арбітражі Україна вже понесла безповоротні втрати на $32,1 мільярд. Кожна українська родина - на 61 тисячу гривень", - заявив голова правління компанії Андрій Коболєв на брифінгу у четвер.

За його словами, якби Нафтогаз не домігся перемоги над Газпромом у Стокгольмі, то Україна ще б втратила $94,7 млрд, українська сім'я - 177 тис. грн.

Втішна новина з Гданська: Україна отримала від Евросоюзу перший транш з €90 млрд євро дворічної допомоги

четвер, 25 червень 2026, 13:26

Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...

Удар для Кремля: Експорт російської нафти досяг максимуму, але доходи падають

четвер, 25 червень 2026, 11:58

Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...