
НАК "Нафтогаз України" вже почав отримувати кошти від російського газового монополіста "Газпрому" щодо рішення Стокгольмського арбітражу, передають Патріоти України.
"Списуємо надлишкові кошти, які нам "Газпром" переказував за транзит", – заявив глава правління НАК Андрій Коболєв. Крім того, Україна ініціювала юридичні процеси вже приблизно в шести юрисдикціях.
За його словами, в трьох із них – Голландії, Швейцарії та Великобританії – уже пройшли арешти й у "Нафтогазу" найближчим часом будуть слухання із примусового продажу активів "Газпрому".
Водночас Коболєв заявив, що оптимістично налаштований щодо термінів стягнення 2,6 млрд доларів із російського газового монополіста. "У "Газпрому" за кордоном майна на десятки мільярдів доларів. Ми вже заарештували його на суму, що перевищує обсяг боргу "Газпрому" перед нами. Я думаю, що це реально зробити десь протягом року", – резюмував Коболєв.
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...