Важлива перемога: Україна почала отримувати перші гроші від "Газпрому"

Андрій Коболєв заявив, що оптимістично налаштований щодо термінів стягнення 2,6 млрд доларів із російського газового монополіста.

"Газпром" змусили платити. Ілюстрація: Delo.ua.

НАК "Нафтогаз України" вже почав отримувати кошти від російського газового монополіста "Газпрому" щодо рішення Стокгольмського арбітражу, передають Патріоти України.

"Списуємо надлишкові кошти, які нам "Газпром" переказував за транзит", – заявив глава правління НАК Андрій Коболєв. Крім того, Україна ініціювала юридичні процеси вже приблизно в шести юрисдикціях.

За його словами, в трьох із них – Голландії, Швейцарії та Великобританії – уже пройшли арешти й у "Нафтогазу" найближчим часом будуть слухання із примусового продажу активів "Газпрому".

Водночас Коболєв заявив, що оптимістично налаштований щодо термінів стягнення 2,6 млрд доларів із російського газового монополіста. "У "Газпрому" за кордоном майна на десятки мільярдів доларів. Ми вже заарештували його на суму, що перевищує обсяг боргу "Газпрому" перед нами. Я думаю, що це реально зробити десь протягом року", – резюмував Коболєв.

Джерело: УНІАН

Готові платити до 80 тис. грн: роботодавці в Україні "полюють" на людей з інвалідністю

субота, 27 червень 2026, 9:44

В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...

На грані виживання: ПФУ назвав кількість пенсіонерів із виплатами нижче прожиткового мінімуму

субота, 27 червень 2026, 8:21

Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...