В Україні розпочнуть безкоштовну роздачу конфіскованих авто: Хто може їх отримати

Отримати машини можна за умови, що одержувачі подарунків за власні гроші розмитнять авто.

Ілюстрація:Корупція.Інфо

В Україні роздаватимуть конфісковані авто. Три автомобілі уже виставлено на ознайомлення на сайті OpenMarket. В свіжому аукціоні зазначено три німецьких іномарки: BMW 320 1996 року випуску, Volkswagen Passat 1991 року випуску і Mercedes-Benz Е 220 1996 року випуску. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на УНІАН.

“Це конфіскат митниці, швидше за все, за контрабанду. Взагалі затриманих автомобілів досить багато. Думаю, авто 300-500 точно. Точну статистику не ведемо, але в західних областях майже всі такі (перебувають у нас на зберіганні). Але не всі йдуть безкоштовно”, – пояснив гендиректор державного майданчика Віктор Вишнев.

Та отримати машини можна за умови, що одержувачі подарунків за власні гроші розмитнять авто. А заплатити доведеться не мало. За підрахунками експертів самого майданчика, розмитнити один з цих автомобілів обійдеться від 163 тисяч до 222,5 тисячі гривень.

Та й отримати авто безкоштовно дозволять не всім. За законом, подарувати майно можна:

органам державної влади;

закладам охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, соцзахисту тощо;

установам виконання покарань;

слідчим ізоляторам;

військовим формуванням;

на благодійні цілі;

для переробки, знищення (утилізації) такого майна.

До слова, цього року на прикарпатській митниці оформлено більше імпортних електромобілів, ніж за увесь минулий рік.

Номіналом 5 та 10 гривень: НБУ ввів у обіг пам'ятні монети "Український борщ" (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 20:43

Національний банк ввів у обіг пам’ятну монету "Український борщ" номіналом 5 та 10 гривень. Про це йдеться на сайті НБУ, передають Патріоти України. "Пам’ятні монети "Український борщ" зроблено зі срібла та нейзильберу (...) Ми вважаємо своїм обов’язко...

Частина українців може отримати доплату до пенсії: Хто претендує

неділя, 1 жовтень 2023, 12:25

Пенсія для учасників бойових дій повинна становити не менше 210% від прожиткового мінімуму, що у 2023 році становить 2093 грн, і включати всі надбавки. Згідно з чинним законодавством, особи зі статусом учасника бойових дій можуть отримати доплату до пе...