В Україні розпочнуть безкоштовну роздачу конфіскованих авто: Хто може їх отримати

Отримати машини можна за умови, що одержувачі подарунків за власні гроші розмитнять авто.

Ілюстрація:Корупція.Інфо

В Україні роздаватимуть конфісковані авто. Три автомобілі уже виставлено на ознайомлення на сайті OpenMarket. В свіжому аукціоні зазначено три німецьких іномарки: BMW 320 1996 року випуску, Volkswagen Passat 1991 року випуску і Mercedes-Benz Е 220 1996 року випуску. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на УНІАН.

“Це конфіскат митниці, швидше за все, за контрабанду. Взагалі затриманих автомобілів досить багато. Думаю, авто 300-500 точно. Точну статистику не ведемо, але в західних областях майже всі такі (перебувають у нас на зберіганні). Але не всі йдуть безкоштовно”, – пояснив гендиректор державного майданчика Віктор Вишнев.

Та отримати машини можна за умови, що одержувачі подарунків за власні гроші розмитнять авто. А заплатити доведеться не мало. За підрахунками експертів самого майданчика, розмитнити один з цих автомобілів обійдеться від 163 тисяч до 222,5 тисячі гривень.

Та й отримати авто безкоштовно дозволять не всім. За законом, подарувати майно можна:

органам державної влади;

закладам охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, соцзахисту тощо;

установам виконання покарань;

слідчим ізоляторам;

військовим формуванням;

на благодійні цілі;

для переробки, знищення (утилізації) такого майна.

До слова, цього року на прикарпатській митниці оформлено більше імпортних електромобілів, ніж за увесь минулий рік.

Сезонним працівникам в Україні готові платити до 42 тис. грн: Ось яку роботу пропонують

неділя, 28 червень 2026, 8:03

Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...