Випалять українці: До Одеси прибило баржу з контрабандою цигарок, котру доправляли з окупованого Криму до Болгарії

Шторм, котрий розігрався на Чорному морі, зірвав плани українських контрабандистів, котрі не гребували мати справу з окупантами у Криму. Тепер вантаж, баржа і буксир мають бути конфісковані.

Вранці 19 листопада неподалік від Одеси високі хвилі й шквальний вітер пошкодили буксир "Паралель", порт-приписка Ізмаїл, зазначають Патріоти України. Через тріщини в корпусі моторний відсік почала заливати вода, тому екіпаж подав сигнал SOS. Судно перебувало лише за 9 миль від українського берега у районі Тендерівської коси, тому чотирьох моряків за лічені хвилини підібрав танкер "Аркадія", який проходив повз, пише "Думська".

Пізніше потерпілі моряки перебрались на катер морської охорони Держприкордонслужби України, який прибув на сигнал лиха. Прикордонникам врятовані моряки розповіли, що тримали курс на Скадовськ.

Джерела ЗМІ в правоохоронних органах заявляють, що екіпаж потонулої "Паралелі" приховав від прикордонників правду. Виявилося, що у ніч на 19 листопада судно, приписане до Ізмаїлу, вийшло з Херсона і взяло курс на захід. Потім команда із незрозумілих причин вимкнула транспондер. Як виявилося, буксир тягнув у сторону Болгарії баржу із вантажем контрабандних цигарок. Коли шторм посилився і судно отримало пробоїну, моряки відчепили баржу і подали сигнал лиха.

Увечері баржу прибило до берега в районі Чорноморки, вона сіла дном на пісок біля причалу №121. У її трюмі перебувало 10 тисяч коробок, у кожній — по 500 пачок цигарок, тобто загалом 5 млн пачок. З чуток, це партія тютюнових виробів із окупованого Криму. Зараз контрабандний вантаж взяли під охорону прикордонники.


Баржа UDP-DM-2309-УДП належить "Українському Дунайському пароплавству", яке не перший раз помічено у контрабанді. Торік у липні баржу затримали в Миколаєві під час перевантаження із теплохода Hermes більше мільйона пачок цигарок.

"Нафтогаз" підтвердив відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба"

четвер, 11 серпень 2022, 23:28

Україна відновила транспортування російської нафта по південній ділянці нафтопроводу "Дружба" в напрямку Словаччини та Угорщини. Про це йдеться в заяві "Нафтогазу", передають Патріоти України. "4 серпня АТ "Укртранснафта" вимушено зупинило транзит росі...

Імпортозаміщення триває: У Росії замінять комп'ютери Raspberry Pi на вітчизняні Repka Pi

четвер, 11 серпень 2022, 21:00

Імпортозаміщення в росії викликає дедалі більше сміху. Цього разу там вирішили замінити компактні одноплатні комп'ютери Raspberry Pi на власний аналог, який обіцяють зробити продуктивнішим на 20 відсотків. Назвали його Repka Pi, інформують Патріоти Укр...