Випалять українці: До Одеси прибило баржу з контрабандою цигарок, котру доправляли з окупованого Криму до Болгарії

Шторм, котрий розігрався на Чорному морі, зірвав плани українських контрабандистів, котрі не гребували мати справу з окупантами у Криму. Тепер вантаж, баржа і буксир мають бути конфісковані.

Вранці 19 листопада неподалік від Одеси високі хвилі й шквальний вітер пошкодили буксир "Паралель", порт-приписка Ізмаїл, зазначають Патріоти України. Через тріщини в корпусі моторний відсік почала заливати вода, тому екіпаж подав сигнал SOS. Судно перебувало лише за 9 миль від українського берега у районі Тендерівської коси, тому чотирьох моряків за лічені хвилини підібрав танкер "Аркадія", який проходив повз, пише "Думська".

Пізніше потерпілі моряки перебрались на катер морської охорони Держприкордонслужби України, який прибув на сигнал лиха. Прикордонникам врятовані моряки розповіли, що тримали курс на Скадовськ.

Джерела ЗМІ в правоохоронних органах заявляють, що екіпаж потонулої "Паралелі" приховав від прикордонників правду. Виявилося, що у ніч на 19 листопада судно, приписане до Ізмаїлу, вийшло з Херсона і взяло курс на захід. Потім команда із незрозумілих причин вимкнула транспондер. Як виявилося, буксир тягнув у сторону Болгарії баржу із вантажем контрабандних цигарок. Коли шторм посилився і судно отримало пробоїну, моряки відчепили баржу і подали сигнал лиха.

Увечері баржу прибило до берега в районі Чорноморки, вона сіла дном на пісок біля причалу №121. У її трюмі перебувало 10 тисяч коробок, у кожній — по 500 пачок цигарок, тобто загалом 5 млн пачок. З чуток, це партія тютюнових виробів із окупованого Криму. Зараз контрабандний вантаж взяли під охорону прикордонники.


Баржа UDP-DM-2309-УДП належить "Українському Дунайському пароплавству", яке не перший раз помічено у контрабанді. Торік у липні баржу затримали в Миколаєві під час перевантаження із теплохода Hermes більше мільйона пачок цигарок.

Україна отримала пільговий кредит від Канади

п’ятниця, 31 березень 2023, 19:43

До державного бюджету України від Канади надійшло 2,4 млрд канадських доларів (1,8 млрд доларів США) кредиту на пільгових умовах. У грудні канадський уряд також підтримав Київ кредитом у 500 млн, нагадують Патріоти України. Як повідомила прес-служба Мі...

Українців попередили про подорожчання продуктів перед Великоднем: Чим треба запастись

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:28

В Україні продукти традиційно подорожчають перед Великоднем. Стало відомо, наскільки зміняться ціни на затребувані асортиментні позиції і чим потрібно запастись перед святом, передають Патріоти України. З початку року в країні максимально зросли ціни н...