В "Укравтодорі" розповіли, скільки кілометрів доріг вдалося відремонтувати в Україні

За словами очільника відомства, в цьому році дорожні роботи здійснюються за рахунок фінансування з різних джерел.

Ілюстрація:bagnet.orgДержавне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) станом на 18 серпня виділив майже 10 млрд грн на дорожні роботи. Про це під час засідання Кабінету міністрів у п'ятницю (18 серпня) заявив керівник Укравтодору Славомир Новак, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За словами Новака, в цьому році дорожні роботи здійснюються за рахунок фінансування з різних джерел: 5,3 млрд гривень з держбюджету, 1,4 млрд гривень з кредитних коштів, а також 3,2 млрд гривень за рахунок митних коштів.

При цьому глава Укравтодору зазначив, що в минулому році роботи з ремонту доріг тільки починалися в кінці літа. "А на сьогодні ми вже здійснили поточний і середній ремонт на 600 кілометрах автодоріг по всій Україні", - пояснив Новак.

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. А экономика? Какая экономика", - Фурса

четвер, 7 липень 2022, 7:44

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. Сначала дрессировали оппозицию. Получилось. С кем не получилось - приехал Новичок. Потом дрессировали олигархов. Получилось. Кто не понял - сел сразу. Когда вышел - уехал сразу", - пише у своєму блозі Се...

Другий етап війни буде на території Росії: Економіст пророкує самознищення РФ.

четвер, 7 липень 2022, 7:09

Другий етап війни, яку РФ розв'язала проти України, відбуватиметься вже на території самої федерації. Це буде внутрішня війна Росії, в якій країна-агресорка знищить сама себе через зубожіння та соціальні бунти. Такий прогноз озвучив економіст, учасник ...