В "Укравтодорі" розповіли, скільки кілометрів доріг вдалося відремонтувати в Україні

За словами очільника відомства, в цьому році дорожні роботи здійснюються за рахунок фінансування з різних джерел.

Ілюстрація:bagnet.orgДержавне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) станом на 18 серпня виділив майже 10 млрд грн на дорожні роботи. Про це під час засідання Кабінету міністрів у п'ятницю (18 серпня) заявив керівник Укравтодору Славомир Новак, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За словами Новака, в цьому році дорожні роботи здійснюються за рахунок фінансування з різних джерел: 5,3 млрд гривень з держбюджету, 1,4 млрд гривень з кредитних коштів, а також 3,2 млрд гривень за рахунок митних коштів.

При цьому глава Укравтодору зазначив, що в минулому році роботи з ремонту доріг тільки починалися в кінці літа. "А на сьогодні ми вже здійснили поточний і середній ремонт на 600 кілометрах автодоріг по всій Україні", - пояснив Новак.

Деяким українцям відмовляють у відпустці та виплаті лікарняних: Названо причини

вівторок, 31 січень 2023, 16:52

Роботодавці можуть не відпускати працівників у відпустку у період воєнного стану. Однак за умови, що відразу після його відміни працівник зможе скористатися відпочинком, який йому належить. Про це повідомив голова адвокатського об'єднання "Кравець та п...

У пенсіонерів в Україні можуть відбирати до 50% виплати: Хто в зоні ризику

вівторок, 31 січень 2023, 15:59

В Україні існують законні підстави для урізання пенсійних виплат на 20% або 50%. Зокрема, відібрати частину пенсії можуть у пенсіонерів-боржників, передають Патріоти України. У такому разі кошти автоматично спрямують на оплату боргу. Як зазначено у зак...