Омелян не хоче прокатитись таким "автобаном"? - Як в "Укравтодорі" грязюкою "відмивають" кошти

"Таке відчуття, що привезли землі, розкидали і впоралися", - скаржаться жителі Миколаєва на так званий "ремонт".

У Миколаєві, 25 грудня, коли на вулиці йшов мокрий сніг, робочі дорожнього управління проводили «ямковий ремонт» міської траси, передають Патріоти України.

Як пише місцеве видання «Новини-N», так званий ремонт проходив на вул. Новозаводській. За інформацією очевидців, дорожники вивантажили «матеріал», розподілили його по ямах і укатали катком. На наступний день сніг змінився дощем, а вулиця перетворилася на суцільне болото від бордюру до бордюру.

«Таке відчуття, що привезли землі, розкидали і впоралися, полагодили. Тепер людина не може пройти - треба буквально плисти по цьому болоту, на яке перетворилися вулиця після дощу і сотень фур, що проїжджають по Новозаводській щодня. Спасибі меру за «турботу», - цитує видання слова містян.


Джерело: Novosti-n.org

Місцеві були у паніці: У Тульській області РФ викликав переполох іграшковий дрон (відео)

субота, 1 квітень 2023, 16:43

У суботу, 1 квітня, щось схоже на квадрокоптер перелякало жителів міста Єфремова Тульської області РФ. Про це повідомляють Telegram-канали, передають Патріоти України. Невеликий дрон зачепився за гілки дерева поряд із житловим будинком. Невідомий літал...

"Не хочу їх більше навіть бачити": Сусіди зробили жінці ремонт у квартирі, а вона їх зненавиділа

субота, 1 квітень 2023, 16:15

У Великій Британії жінка розповіла, що вона зненавиділа своїх сусідів після того, як вони вирішили зробити для неї добру справу - ремонт у квартирі. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Жінка розповіла, що поки вона була у відпустці, ї...