З архіву ПУ. У Миколаєві обвинуваченого привезли з СІЗО до суду із зашитим ротом (фото, відео)

Його адвокат акцентувала на тому, що засідання можна проводити, оскільки крім зашитого рота її підзахисний ще тиждень тому оголосив голодування.

Фото:Новости N

У Центральному суді Миколаєва обвинуваченого привезли з зашитим ротом. Відомо, що підсудний, якого звинувачують в нанесенні 15 ножових поранень, зашив собі рот в СІЗО, передають Патріоти України у червні 2020 року.

Його адвокат акцентувала на тому, що засідання можна проводити, оскільки крім зашитого рота її підзахисний ще тиждень тому оголосив голодування. Сам підозрюваний тільки негативно помахав головою на питання судді про те, чи може він брати участь в процесі.

У свою чергу прокурор наполягав на проведенні судового засідання, стверджуючи, що підозрюваний зашив собі рот з метою затягнути справу, оскільки вже 24 червня закінчиться термін його утримання під вартою. З цим погодився і потерпілий.

В кінцевому підсумку судове засідання було перенесено.

Джерело: Новости N

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...

Повістка в "Дії": У Мінцифрі розповіли, чи закликають українців до армії через телефон (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 7:56

Українці не отримають повістки до військкоматів у додатку "Дія". Таку обіцянку дав міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров журналістам після брифінгу 29 червня, передають Патріоти України. Міністр наголосив, що у влади немає таких планів...