З архіву ПУ. У Миколаєві обвинуваченого привезли з СІЗО до суду із зашитим ротом (фото, відео)

Його адвокат акцентувала на тому, що засідання можна проводити, оскільки крім зашитого рота її підзахисний ще тиждень тому оголосив голодування.

Фото:Новости N

У Центральному суді Миколаєва обвинуваченого привезли з зашитим ротом. Відомо, що підсудний, якого звинувачують в нанесенні 15 ножових поранень, зашив собі рот в СІЗО, передають Патріоти України у червні 2020 року.

Його адвокат акцентувала на тому, що засідання можна проводити, оскільки крім зашитого рота її підзахисний ще тиждень тому оголосив голодування. Сам підозрюваний тільки негативно помахав головою на питання судді про те, чи може він брати участь в процесі.

У свою чергу прокурор наполягав на проведенні судового засідання, стверджуючи, що підозрюваний зашив собі рот з метою затягнути справу, оскільки вже 24 червня закінчиться термін його утримання під вартою. З цим погодився і потерпілий.

В кінцевому підсумку судове засідання було перенесено.

Джерело: Новости N

Вдарив ножем: В Аргентині заарештували арбітра, який напав на гравця під час матчу (відео)

субота, 9 грудень 2023, 18:53

У Мережі опублікували відео конфлікту між аргентинськими футболістами і головним арбітром 62-річним Реміго Армоа, який під час сутички застосував холодну зброю проти них. За даними Daily Star, інцидент стався під час футбольного матчу в провінції Місьй...

Адольф Путін і його посіпаки: В Чехії "розробили дизайн форми" для олімпійських збірних РФ і Білорусі (фото)

субота, 9 грудень 2023, 17:59

Чеський журнал Reflex запропонував "кривавий" дизайн олімпійської форми для російських і білоруських спортсменів, яким МОК дозволив їхати на Олімпіаду-2024 у Парижі під нейтральним прапором. Відповідні фото запропонованої форми журнал опублікував на св...