Дизайнер у період передноворічних свят заробляє від 20 до 100 тисяч гривень. Цей період є одним з найгарячіших у роботі. Про це Gazeta.ua розповідає дизайнер Олена Крамар з Києва, передають Патріоти України.
"Перед Новим роком прикрашаємо вітрини. Ціна залежить від товару в магазині. Немає сенсу робити дорогу прикрасу, якщо там продаються дешеві товари. Третина вартості це сам матеріал, решта робота команди. Зазвичай працює три людини - дизайнер, монтажник та стиліст. В середньому оформлення вітрини коштує 20 тисяч гривень", - каже Олена.
В дорогих магазинах, таких як ювелірні товари, шуби, білизна вітрину оформляють красивими матеріалами, дорогими кулями, ставлять цілі композиції. Цього року популярно ставити композицію людей у гарних костюмах біля карет.
"З кожного оформлення маю від 3 до 5 тисяч доходу. За день можемо зробити 3-4 вітрини. Торік за місяць заробила на машину. Найвигідніше замовлення для дизайнера- оформлення ресторану, або готелю з рестораном. Робота 2-3 дні, а чистий заробіток 15 тисяч гривень. А яке задоволення, коли твоя робота появляться в інтернеті з приписом, що там дуже гарно і затишно. Добре прикрашати торгові центри, там, де є новорічний куточок. У деяких роблять дуже оригінальні ялинки, зазвичай грошей там не жаліють", - каже дизайнер.
Якщо вашій мамі або татові не вистачає страхового стажу для пенсії у 60 років - є спосіб допомогти. І так, докупити пенсійний стаж за батьків реально, - пояснили у Пенсійному фонді, передають Патріоти України. У 2025 році для виходу на пенсію в 60 рокі...
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...