Вони діють: Фінансові інституції Росії відчули санкції - Кудрін

За розрахунками колишнього міністра фінансів РФ, санкції сповільнюватимуть зростання економіки Росії на 0,5% у рік.

Олексій Кудрін. Фото:https://ua.krymr.com

Екс-міністр фінансів, голова Центру стратегічних розробок Олексій Кудрін заявив, що санкції впливають на економічну ситуацію в Росії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Газета.ru.

"Ми відчуваємо вплив санкцій. Все це нервує ринок і наших західних партнерів", - сказав Кудрін. Він підкреслив, що в цих обставинах у Росії не створюються нові проекти.

Раніше Кудрін повідомив, що санкції сповільнюватимуть зростання економіки Росії на 0,5% у рік.

Як відомо, в 2014 році Євросоюз, США, та інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду щодо співпраці, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...

Китай оголосив "своєю юрисдикцією" і взяв під контроль іноземні родовища Росії

вівторок, 28 березень 2023, 15:58

Міноборони Китаю запустило регулярне військове патрулювання зони Південно-Китайського моря, де розташовані нафтогазові родовища російських компаній. Йдеться про економічну зону В'єтнаму, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters із посиланням н...