Вони діють: Фінансові інституції Росії відчули санкції - Кудрін

За розрахунками колишнього міністра фінансів РФ, санкції сповільнюватимуть зростання економіки Росії на 0,5% у рік.

Олексій Кудрін. Фото:https://ua.krymr.com

Екс-міністр фінансів, голова Центру стратегічних розробок Олексій Кудрін заявив, що санкції впливають на економічну ситуацію в Росії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Газета.ru.

"Ми відчуваємо вплив санкцій. Все це нервує ринок і наших західних партнерів", - сказав Кудрін. Він підкреслив, що в цих обставинах у Росії не створюються нові проекти.

Раніше Кудрін повідомив, що санкції сповільнюватимуть зростання економіки Росії на 0,5% у рік.

Як відомо, в 2014 році Євросоюз, США, та інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду щодо співпраці, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. «Картки на суму в 100 злотих видають г...

Світові ціни на нафту різко впали, навіть не дочекавшись суттєвого збільшення добування ОПЕК

вівторок, 5 липень 2022, 18:56

У липні-серпні провідні видобувачі чорного золота погодили суттєво нарости квоти, щоб компенсувати втрати ринку через зменшення продажів підсанційної російської нафти. Світові ціни на нафту еталонних марок різко знизилися на побоюваннях щодо попиту. Пр...