"Все пропало!": Москва прокинеться у понеділок з новим "кошмарним" курсом рубля

Російська валюта у пошуках дна до 22 серпні може пробити антирекорд зими 2016 року, кори за кожен «зелений давали більше 80 «дерев’яних».

На кінець банківської доби у п’ятницю Московська біржа зафіксувала падіння російської валюти у 67, 74 за долар США, повідомляють Патріоти України. До понеділка очікується більше 70 за «американця», таким чином наближаючись до антирекордів січня-лютого 2016 року. Обвал російського рубля ймовірно не зупиниться ще тиждень. Як вважає ряд аналітиків, уряду РФ практично нічого протиставити санкціям і девальвації рубля.

На ринку наростає брак валюти: сумарний обсяг зареєстрованих біржею заявок на продаж до кінця основної сесії впав до 22 млн доларів, що в 5 разів нижче середнього значення за останній місяць.

До ризиків антиросійських санкцій додалася «пожежа» в економіці Туреччини, яка перекинулася на інші ринки, що розвиваються, вказує аналітик «Фрідом Фінанс» Анастасія Соснова.

Відтік капіталу з Росії тим часом прискорюється: у липні він становив 4,2 млрд доларів, в 10 разів перевищивши показник за весь другий квартал, повідомив напередодні ЦБ.

Уряд не зацікавлений в зміцненні рубля навіть за дорогої нафти, заявив 11 липня в Держдумі глава Мінфіну Антон Силуанов.

«Буде 100 доларів (за барель) - курс, пам'ятайте, був 30 з невеликим рублів за долар. Потрібні нам зараз такі співвідношення, такі коливання? Напевно, ні», - сказав він.

Папери Ощадбанку впали ще на 4,98% на МосБірже і на 6,06% - в Лондоні. Індекс РТС втратив 3,68% і оновив «дно» з квітня, ціни боргових паперів уряду РФ опустилися до мінімуму за 15 місяців за індексом RGBI.

Щоб згладити наслідки для ринку, Центробанк може знизити обсяги закупівлі валюти на біржі, які проводить для Мінфіну в рамках бюджетного правила.

Втім, повністю відмовлятися від вилучення валюти з економіки, яке топить рубль разом з санкціями, влада не має наміру.

Вигідна пропозиція? "Деньги вперед: Как украинцам закупиться на зиму газом по летним ценам", - блогер

п’ятниця, 23 серпень 2019, 14:28

"Нафтогаз Украины" предложил населению купить газ на весь отопительный сезон, обещает экономию до 25%. Но как воспользоваться скидкой?" - пише у своєму блозі Олександр Суков, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Нафтогаз Украины" решил предлож...

Хіти тижня. Деградована недонадімперія з-за поребрика не здатна довести до ладу: Україна добудовує корвети для ВМС В'єтнаму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 11:30

Така дуже соромна для РФ схема була вироблена в такій самій ситуації з російським контрактом для Індії. ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» — «Машпроект», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у травні цього року відвантажило н...