"Все пропало": Після візиту Тіллерсона до Москви фондовий ринок РФ пішов на дно

Звичайні акції Сбербанку подешевшали на 3 відсотки, папери Газпрому - на 0,9 відсотка, котирування Норнікеля - на 0,8 відсотка.

На російському фондовому ринку нові падіння. Ілюстрація: ТСН.

Російський фондовий ринок у середу повернувся до зниження після легкого відскоку напередодні, і рублевий індекс ММВБ досяг мінімуму з початку цього року в умовах триваючої втечі гравців з місцевих акцій, які сприймаються як вкрай ризиковані на тлі нового витка геополітичної напруженості. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "Рейтерс".

До 18.01 МСК ММВБ опустився на 1,4 відсотка від попереднього закриття до 1.949 пунктів, найнижчого значення цього року. Валютний індекс РТС за рахунок міцного рубля поки тримається вище свого мінімуму 2017 року. До цього часу індикатор опустився на один відсоток до 1.080 пунктів.

"Ми продали ф'ючерси на РТС, щоб захеджировати "довгі позиції" в акціях. Скорочували позиції в Сбербанку, НЛМК, а в електроенергетиці поки сидимо, так як ставка була на рік вперед, сподіваємося, що політичні хвилювання вщухнуть. Якщо, звичайно, РТС впаде ще сильніше (до 1.006 пунктів), тоді нарощувати "короткі позиції" будемо", - сказав Олександр Цвєтков, керівник операцій на ринку акцій в Велес Капіталі.

Звичайні акції Сбербанку подешевшали на 3 відсотки, папери Газпрому - на 0,9 відсотка, котирування Норнікеля - на 0,8 відсотка. Як говорили учасники торгів, ринок зараз чутливий виключно до заяв високопоставлених осіб. Президент РФ Володимир Путін сьогодні підвів попередній підсумок стану взаємин з США при новому президенті Дональді Трампі, зазначивши, що він гірше, ніж при його попереднику Обамі.

Обережно - фальшивки! Нацбанк оприлюднив списки пунктів, де українців кидають на гроші (відео)

четвер, 17 січень 2019, 14:58

Українці все частіше скаржаться на те, що отримують в обмінниках підроблені купюри. І це не дивно, кажуть у Національному банку України, адже багато пунктів обміну працюють без ліцензії, повідомляють Патріоти України. Нещодавно оприлюднили список, у як...

Важлива перемога: Україна почала отримувати перші гроші від "Газпрому"

четвер, 17 січень 2019, 13:15

Андрій Коболєв заявив, що оптимістично налаштований щодо термінів стягнення 2,6 млрд доларів із російського газового монополіста. НАК "Нафтогаз України" вже почав отримувати кошти від російського газового монополіста "Газпрому" щодо рішення Стокгольмсь...