Вже займаються описом майна: Гройсман розповів, скільки ще збирається здерти з "Газпрому"

Україна не обговорює, а виконує рішення Стокгольмського суду.

У "Газпрома" відберуть майно в Україні. Ілюстрація: 112 Україна.

Відповідно до рішення суддів, російський монополіст “Газпром” винен Україні $ 8,5 млрд. Про це прем’єр-міністр заявив у ефірі "Радіо НВ", передають Патріоти України.

"Газпром нам винен гроші. На сьогоднішній день, після рішення Стокгольмського арбітражу це вже майже $8,5 млрд: $2,5 млрд за рішенням Стокгольма і ще $6 млрд - за рішенням українських судів за позовом Антимонопольного комітету і Міністерства юстиції", - пояснив він .

Гройсман наголосив, що Україна не обговорює, а виконує рішення Стокгольмського суду. "А ось Росія в черговий раз показала, що вона нехтує міжнародним правом і відмовляється поки що виконувати рішення арбітражу, яке є абсолютно справедливим", - додав прем'єр.

За його словами, в даному випадку є тільки одне питання - це дії України сьогодні по примусовому стягненню. Це можливо завдяки міжнародним процедурам. "Сьогодні Нафтогаз і Мін'юст цим займаються аж до опису та арешту майна", - підсумував Гройсман.

Дефолт наближається: США вирішили позбавити РФ можливості обслуговувати її суверенний борг

вівторок, 24 травень 2022, 23:42

Сполучені Штати не будуть продовжувати ключову ліцензію, термін дії якої закінчується в середу і яка дозволяла Росії робити виплати американським власникам облігацій, що може наблизити Москву до межі дефолту. Про це повідомляє Reuters, передають Патріо...

Технічні проблеми скреп: Китай не допоможе Росії з напівпровідниками

вівторок, 24 травень 2022, 20:12

Свіже дослідження показало, що іноземні компанії продовжать займати левову частку ринку інтегральних схем у Китаї до 2026 року. Місцеві виробники можуть покривати лише незначну частину попиту, зазначають Патріоти України. Дані показують, що компанії Ки...