"Здрасьте Вам, пожалуйста": На запровадженні абонплати на газ для населення наполягає і МВФ

За домовленостями сторін, абонплату буде введено до кінця липня поточного року.

Від абонплати за газ нікуди не дітися? Фото: соцмережі.

Українська сторона зобов’язалась перед Міжнародним валютним фондом запровадити абонплату за газ, передають Патріоти України з посиланням на Корреспондент.net.

Такі дії, за словами представників Фонду, мають зменшити частку витрат на субсидії для оплати комунальних послуг. За домовленостями сторін, абонплату буде введено до кінця липня поточного року. Також в тексті меморандуму України та Міжнародного валютного фонду вказано, що планується переглянути решту параметрів системи комунальних субсидій, а також будуть внесені зміни щодо соціальних норм в залежності від місяця опалювального сезону. Все це має дозволити зменшити витрати на субсидії на 47 мільярдів гривень у цьому році.

Нагадаємо, в квітні було введено додатковий тариф за розподіл газу, однак його дію призупинили через критику зі сторони влади. Український прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до представників Національної комісії, яка опікується держрегулюванням у сфері енергетики з проханням, аби абонплата за газ була скасована. За даними Гройсмана, якщо її не скасувати, тарифи для жителів багатоповерхових квартир можуть вирости в 3 рази.

В Україні рекордно подорожчали овочі: Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом

вівторок, 28 березень 2023, 18:59

Овочі в Україні рекордно подорожчали навесні 2023 року. Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом, передають Патріоти України. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький проаналізував ситуацію, що виникла на ринку овочів. Наголоше...

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...