"Здрасьте Вам, пожалуйста": На запровадженні абонплати на газ для населення наполягає і МВФ

За домовленостями сторін, абонплату буде введено до кінця липня поточного року.

Від абонплати за газ нікуди не дітися? Фото: соцмережі.

Українська сторона зобов’язалась перед Міжнародним валютним фондом запровадити абонплату за газ, передають Патріоти України з посиланням на Корреспондент.net.

Такі дії, за словами представників Фонду, мають зменшити частку витрат на субсидії для оплати комунальних послуг. За домовленостями сторін, абонплату буде введено до кінця липня поточного року. Також в тексті меморандуму України та Міжнародного валютного фонду вказано, що планується переглянути решту параметрів системи комунальних субсидій, а також будуть внесені зміни щодо соціальних норм в залежності від місяця опалювального сезону. Все це має дозволити зменшити витрати на субсидії на 47 мільярдів гривень у цьому році.

Нагадаємо, в квітні було введено додатковий тариф за розподіл газу, однак його дію призупинили через критику зі сторони влади. Український прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернувся до представників Національної комісії, яка опікується держрегулюванням у сфері енергетики з проханням, аби абонплата за газ була скасована. За даними Гройсмана, якщо її не скасувати, тарифи для жителів багатоповерхових квартир можуть вирости в 3 рази.

Наступною мішенню РФ можуть стати банки: Чи можливий колапс із готівкою і де зняти гроші

середа, 7 грудень 2022, 6:48

Російський агресор уже майже два місяці цілеспрямовано б'є по об'єктах енергосистеми нашої країни. Однак його мета - повна паралізація життя в Україні, передають Патріоти України. Тому не виключено, що наступною ціллю можуть стати українські банки. Пар...

Україна заявила, що Грузія ігнорує прохання допомогти генераторами: У Тбілісі про це "вперше чують"

середа, 7 грудень 2022, 6:25

Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Андрій Касьянов стверджує, що Тбілісі вже місяць ігнорує запити Києва на допомогу в умовах енергетичної кризи після російських обстрілів, передають Патріоти України. "Україна зараз гостро потребує допомог...