Згідно з меморандумом МВФ: З 1 травня уряд відмовиться від надання розстрочки на оплату опалення домогосподарств

Уряд також зобов'язується працювати над питанням монетизації субсидій на рівні домогосподарств.

З 1 травня скасують надання розстрочки на оплату опалення. Ілюстрація:http://bukoda.gov.ua/

Кабінет міністрів України з 1 травня поточного року має намір відмовитися від практики надання розстрочки на оплату опалення для домогосподарств, які не отримують субсидії. Відповідне зобов'язання закріплено в новому меморандумі з Міжнародним валютним фондом (МВФ). про це пише 112.ua, передають Патріоти України.

"Ми скасуємо схеми, за якими домогосподарства, які не отримують субсидій, могли здійснювати оплату за опалення протягом 12 місяців ("в розстрочку") (Постанови Кабінету міністрів №630 і 357) з 1 травня 2017 року", - наголошується в документі.

При цьому додається, що уряд зобов'язується також працювати над питанням монетизації субсидій на рівні домогосподарств.

"Для забезпечення повної лібералізації тарифів на газ, до кінця серпня 2017 року нами буде затверджено постанову Кабінету міністрів про монетизацію допомоги в рамках субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на рівні компаній, які надають комунальні послуги до кінця вересня 2017 року (новий структурний маяк ). Таким чином, приватні газові трейдери зможуть конкурувати з "Нафтогазом" в постачаннях газу. Ми також будемо працювати в напрямку монетизації комунальних субсидій на рівні домогосподарств для підвищення ефективності використання енергії", - наголошується в документі.

Крім цього в планах Кабінету міністрів до кінця вересня 2017 року внесення додаткових змін до постанови уряду №758, яким передбачається розділення тарифів на постачання і розподіл газу від ціни на газ як товар.

Наступною мішенню РФ можуть стати банки: Чи можливий колапс із готівкою і де зняти гроші

середа, 7 грудень 2022, 6:48

Російський агресор уже майже два місяці цілеспрямовано б'є по об'єктах енергосистеми нашої країни. Однак його мета - повна паралізація життя в Україні, передають Патріоти України. Тому не виключено, що наступною ціллю можуть стати українські банки. Пар...

Україна заявила, що Грузія ігнорує прохання допомогти генераторами: У Тбілісі про це "вперше чують"

середа, 7 грудень 2022, 6:25

Тимчасовий повірений у справах України в Грузії Андрій Касьянов стверджує, що Тбілісі вже місяць ігнорує запити Києва на допомогу в умовах енергетичної кризи після російських обстрілів, передають Патріоти України. "Україна зараз гостро потребує допомог...