Життя їм в "Хунті" не стало: Російські банкіри тікають з України

Наступного тижня планується продаж "Промінвестбанку".

"Промінвестбанк". Ілюстрація:finclub.net

Державний російський банк "Внєшекономбанк" може продати свою українську "дочку" "Промінвестбанк" наступного тижня. Про це заявив глава російського державного банку "Внешэкономбанк" Сергій Горьков, передають Патріоти України з посиланням на ТАСС.

"Є пропозиції, і ми їх зараз обговорюємо. Думаю, що наступного тижня ми можемо розповісти це більш зрозуміло", - заявив Горьков.

Він також повідомив, що українські санкції щодо російських банків істотно не вплинуть на вартість продажу "Промінвестбанку".

"У нас немає там великого обсягу міжбанківського кредитування, тому для нас це не дуже великий негативний фактор", - сказав глава корпорації.

У свою чергу, видання Finanz.ru пише, що що серед можливих покупців - угорська банківська група OTP, яка "активно цікавиться" покупкою "Промінвестбанку"

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про санкції щодо низки російських банків.

Російський банк ВТБ у результаті введених з боку України санкцій може втратити кілька сотень мільйонів доларів.

16 березня Путін у закритому режимі провів зустріч з членами правління Російського союзу промисловців і підприємців, на якій обговорювались санкції проти російських банків в Україні.

17 березня Путін також обговорив з Радою безпеки РФ санкції України проти російських державних банків.

Уряд "фахово залатав діри": В Україні різко впало виробництво горілки

четвер, 23 березень 2017, 23:26

Дехто з міністрів-мільйонерів пропонував довести ціну до 200-300 грн за пляшку оковитої, щоб ще більше покращити держбюджет. Страшенно далекі вони від народу. Виробництво горілки з вмістом спирту менше 45,4% в Україні (без урахування тимчасово окупован...

"Все пропало!": Уряд РФ передбачає різке падіння цін на нафту

четвер, 23 березень 2017, 22:57

​За останні два тижні нафта подешевшала приблизно на 10%. У середньостроковій перспективі ціни на нафту марки Brent повинні опуститися до рівня 40 доларів за барель. Про це заявила директор департаменту доходів Мінфіну РФ Олена Лебединська, повідомляют...