Транснаціональна корпорація Peter Cremer GmbH (штаб-квартира Гамбург) заявила про бажання вийти зі складу засновників терміналу "Термінал-Укрхарчозбутсировина" через складні і непрозорі методи ведення бізнесу і затягування процедур з боку дозвільних органів. Про це йдеться на каналі 112 Україна, передають Патріоти України.
Німецька компанія з песимізмом дивиться на інвестиційний потенціал України. На думку її представників, більшу частину часу підприємець витрачає на узгодження, на отримання підписів, на те, щоб потрапити в якийсь кабінет, що в підсумку може тривати роками.
За словами глави компанії "Термінал-ППСС" Дмитра Фалька, запуск багатомільйонного інвестпроекту за участю німецької компанії затягнувся на роки через бюрократичні та юридичні перешкоди з боку дозвільних органів.
"На відведення земельної ділянки під під'їзну залізничну гілку у нас пішло 7 років! У мене є підписи всіх прем'єр-міністрів і виконуючих обов'язки за цей період, включаючи Гройсмана. Наступною інстанцією може бути тільки президент Порошенко. Про яке будівництво може йти мова, коли в XXI столітті потрібно витратити 6-7 років на оформлення землі? Це робить нас неконкурентоспроможними як країну", - заявив Дмитро Фалько.
Інвестпроект передбачає будівництво трьох перевантажувальних комплексів, розвиток залізничного господарства, створення підхідного каналу та операційної акваторії. Інвестиції (тільки на першому етапі) могли скласти більше $60 млн, що дозволило б збільшити вантажообіг до 3,5 млн тонн на рік, створити додатково 300 робочих місць.
Як відомо, Peter Сremer Holding GmbH & Co. KG, (Гамбург, Німеччина) - міжнародна компанія, що спеціалізується на торгівлі, обробці і транспортуванні товарів і сировини, а також розробці та виробництві продуктів переробки масел.
Українцям до 1 липня 2025 року надішлють квитанції з повідомленням про необхідність сплатити податок на нерухомість. Платню треба здійснити власниками великих квартир і будинків. Про це йдеться в матеріалі видання OBOZ.UA, передають Патріоти України. Р...
Серед безробітних в Україні фіксується значна гендерна дипропорція: 82% складають жінки, що значною мірою поснюється мобілізацією та воєнним станом, свідчать результати дослідження "Зареєстроване безробіття в Україні", проведеного за спільною ініціатив...