Абоненти у паніці: В Україні перестав працювати відомий інтернет-провайдер

Велика кількість абонентів залишилася без зв'язку зі всесвітньою мережею через перевантаження трафіку.

"Укртелеком" тимчасово залишив користувачів без інтернету. Ілюстрація: соцмережі.В Україні 19 січня відбулися збої в роботі телекомунікаційної компанії "Укртелеком". Про це повідомили в прес-службі "Укртелекому", передають Патріоти України.

"Через аномальний трафік на наших серверах у абонентів спостерігаються проблеми з інтернет-доступом. Фахівці працюють над усуненням наслідків аварійної ситуації і вже частково відновлюють доступ для абонентів", – йдеться у повідомленні.

Збої в роботі відчули користувачі майже по всій Україні. Зокрема, відсутність інтернету спостерігалася в Київській, Закарпатській, Рівненській та Чернігівській області.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...