"Абсолютное убожество и абсолютное совершенство": У РФ у захваті від кліпу Джамали та розкритикували Чичеріну

Патріотична "агітка" російської співачки аж ніяк не може конкурувати із піснею, яка насправді передала усю трагедію, біль та надії кримськотатарського народу.

Чичеріна програла Джамалі. Фото: соцмережі.

Російський теле- і радіоведучий, продюсер нічного ефіру на телеканалі "Дощ" Михайло Козирєв порівняв в мережі новий кліп на пісню "На передовій" рок-співачки Юлії Чичериної, що підтримує бойовиків на Донбасі, і української співачки кримськотатарського походження Джамали "Тисяча дев'ятсот сорок чотири". Відповідний пост він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Весь день провел под впечатлением двух увиденных одновременно клипов: Чичерина — "На передовой" и Джамалы ― "1944". Какое-то абсолютное убожество и абсолютное совершенство. Просто не обращая внимание на политическую составляющую. Прославление убийства и воспевание ненависти с одной стороны и пронзительная метафора трагедии и боли с другой. Будет возможность ― посмотрите оба видеоролика. Сила в правде, как ни крути, сила в правде художественного произведения. Вопросов даже не остается. Просто мысли вслух", ― зазначив Козирєв.

"Миша, посмотрела по твоей наводке оба клипа друг за другом. Jamala была первой. Не обращая внимания на политическую составляющую (так как я поддерживаю защитников Донбасса), скажу: ты абсолютно прав. В смысле правды художественного произведения", "1944 прекрасный. Они его еще и как-то самоотверженно снимали", "Все закономерно", - відреагували на пост інші користувачі соцмережі.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...