Але щось пішло не так: Спійманий на зраді хлопець зробив вигляд, що його коханка - секс-лялька (відео)

Коханка старанно вдає, що вона робот, але коли розлючена жінка б'є її, вона тонким голосом просить про пощаду.

Ілюстрація: shop.ua

Спійманий на зраді хлопець спробувала видати свою коханку за секс-ляльку, але його план провалився. Ролик з експресивною лайкою афроамериканської пари почав поширюватися в Twitter з 23 січня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

З моменту публікації він набрав вже більше 5,26 мільйона переглядів. На відео жінка повертається додому і застає партнера разом з дівчиною, яка спокусливо танцює. "Що за чортівня тут діється ?!" - запитує вона.

У відповідь хлопець намагається довести, що його подруга насправді секс-лялька і демонструє дівчині "документи на неї". Сама спокусниця старанно вдає, що вона робот. Але коли розлючена жінка б'є її, та тонким голосом просить про пощаду. Врешті-решт вона кидає спроби видати себе за ляльку, одягається і віткає.

Користувачі припустили, що відео може бути фейковис, але все одно назвали ролик дуже смішним. Особливо їм сподобалися виправдання хлопця, який до останнього переконує подругу, що лялька справжня, просто "заглючила".


Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.