Аналітик розповів, в яких українських містах населення особливо не любить мерів (відео)

Дуже непопулярними виявилися мер Києва Віталій Кличко і голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.
Кличку є над чим замислитися? Фото: соцмережі.

Найменше населення довіряє мерам в Києві та Кривому Розі. Таку заяву в ефірі Politeka Online зробив засновник соціологічної служби Active group і політичний аналітик Андрій Єременко, передають Патріоти України.

Експерт зазначає, що особливою народною нелюбов’ю користуються мер Києва Віталій Кличко і голова Кривого Рогу Юрій Вілкул. «У Києві не тільки негативи. Всі знають про проблеми з гарячою водою, а інші речі – ні. У тому числі – ремонт доріг у дворах. Про це ніхто не знає. Піар-службу мера треба просто розстріляти», – додав Єременко.

У Харкові у Геннадія Кернеса практично немає опозиції, продовжує експерт. «Єдиний політик, який в Харкові теоретично може скласти конкуренцію Кернесу – це Фельдман. А він ніколи не заявляв про мерські амбіції … Це при тому, що Харків – єдине місто, де мітинг розганяли за допомогою бензопил», – уточнив Єременко.

У Дніпрі, наприклад, у мера Бориса Філатова середній рівень любові городян. «Філатов – класний піарник. У Дніпрі Facebook Філатова став повноцінним ЗМІ», - зазначає аналітик.

Наддержавне, або "Просто денег нет": У Росії перестали працювати всі метеосупутники

четвер, 21 лютий 2019, 23:40

У Росгідрометі заявили, нібито зараз вивчають досвід Японії, щоб потім ним скористатися. У Росгідромету зараз немає супутникової складової: угруповання вітчизняних метеорологічних супутників просто «померло». Про це повідомив у четвер журналістам глава...

Тримати небо на замку: "Тор" та "Куб" повертаються до бойового складу ЗСУ, - Муженко

четвер, 21 лютий 2019, 20:09

Модернізовані системи значно підсилять комплекс протиповітряної і протиракетної оборони сухопутних військ на рівні дивізійної ланки. Головнокомандувач Збройними Силами України – Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко розказав,...