Авіалайнер викотився зі злітної смуги аеропорту Санкт-Петербургу, інші не змогли сісти

Адміністрація нарікає на погоду, на неї все і спусує.

Аеропорт "Пулково", котрий обслуговує російське місто Санкт-Петербург, відчув проблеми в роботі цієї ночі. Кілька літаків не змогли здійснити посадку, а один викотився за межі злітно-посадкової смуги при приземленні.

За повідомленнями російських ЗМІ, щонайменше чотири авіалайнери, котрі прямували до Санкт-Петербургу, відмовилися від наміру сідати в "Пулкові" та вирушили на запасні аеродроми. Причиною цьому названо погоду: сильний бічний вітер і хуртовину. Що таке всепогодне обладнання у державі з "передовими технологіями" мабуть не чули.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.