Авіалайнер викотився зі злітної смуги аеропорту Санкт-Петербургу, інші не змогли сісти

Адміністрація нарікає на погоду, на неї все і спусує.

Аеропорт "Пулково", котрий обслуговує російське місто Санкт-Петербург, відчув проблеми в роботі цієї ночі. Кілька літаків не змогли здійснити посадку, а один викотився за межі злітно-посадкової смуги при приземленні.

За повідомленнями російських ЗМІ, щонайменше чотири авіалайнери, котрі прямували до Санкт-Петербургу, відмовилися від наміру сідати в "Пулкові" та вирушили на запасні аеродроми. Причиною цьому названо погоду: сильний бічний вітер і хуртовину. Що таке всепогодне обладнання у державі з "передовими технологіями" мабуть не чули.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.