Авіація ООС: На узбережжі Азовського моря провели раптові позапланові масштабні навчання (відео)

Виконати завдання військовослужбовці мали за визначений час і на максимальній швидкості.

Готовність військової авіації до виконання бойових завдань перевірили на Донеччині. Для армійців влаштували позапланові навчання. Про це повідомляє прес-служба ООС, інформують Патріоти України.

Їх провели біля узбережжя Азовського моря за наказом командувача Об'єднаних сил. Відпрацювали знищення цілей як на суші, так і в морі. Виконати завдання військовослужбовці мали за визначений час і на максимальній швидкості.

Екіпажі і навідники впоралися на відмінно. Нині військова авіація не бере участі у бойових діях на сході країни. Натомість посилено тренується. Такі вишколи, за даними прес-служби Операції Об'єднаних сил, проводять чи не щотижня.

"Були раптово приведені в готовність сили чергової армійської авіації зі складу ООС, з метою перевірки готовності екіпажу до ураження і знищення цілей на морі. Виконання завдань здійснювались позапланово для сил та засобів армійської авіації", – зазначив начальник армійської авіації Об'єднаних сил Мухаммат Буланбаєв.

"В Об’єднаних силах знають та розуміють значення високого ступеня боєготовності чергових сил. Зокрема, чергових сил авіаційної компоненти Об’єднаних сил.

За наказом командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва була перевірена готовність підрозділів армійської авіації.
6 серпня льотним екіпажам та передовим авіаційним навідникам було визначено завдання у встановленні часові показники на максимальних швидкостях вийти у визначений район на узбережжі Азовського моря та здійснити ураження по цілях на суходолі та на морі.
Перевірка підтвердила – чергові сили боєготові, передові авіаційні навідники вміло навели вертольоти армійської авіації на визначені цілі. Результат – об’єкти уражено.
Рухаємося далі!
Слава Україні!", пише прес-служба ООС.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".