Батько скаржиться: У Буковелі побили сина депутата (фото)

У постраждалого - поріз за вухом, зламаний ніс, підозра на тріщину щелепи, забій потилиці, синець під оком.

Курорт "Буковель". Ілюстрація:fakty.ictv.ua

На гірськолижному курорті Буковель побили сина депутата Чернігівської обласної ради Володимира Селянського Олександра. Про інцидент написав сам депутат на своїй сторінці Facebook, щоправда тільки через 3 дні, передають Патріоти України.

"У ніч на суботу побили мого старшого сина. У Саші - поріз за вухом, зламаний ніс, підозра на тріщину щелепи, забій потилиці, ссадини під оком. Пишу тільки сьогодні, бо ці дні минули в лікарні і поліції. Щойно повернулися із судмедекспертизи", - йдеться у повідомленні.

За словами депутата, його син був у нічному клубі "Бука" у компанії зі своєї дівчиною та друзів. Біля бару почалася бійка, тому Олександр покликав охорону. Після того як все втихло, хлопець вийшов на ресепшн, бо його друзів не впускали в заклад. Він намагався вирішити це питання з охоронцями, які у свою чергу, за словами Володимира Селянського, почали бити його сина.

На наступний день в клубі були вже інші охоронці, тому dпізнати і затримати нікого не вдалося.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.