Батько скаржиться: У Буковелі побили сина депутата (фото)

У постраждалого - поріз за вухом, зламаний ніс, підозра на тріщину щелепи, забій потилиці, синець під оком.

Курорт "Буковель". Ілюстрація:fakty.ictv.ua

На гірськолижному курорті Буковель побили сина депутата Чернігівської обласної ради Володимира Селянського Олександра. Про інцидент написав сам депутат на своїй сторінці Facebook, щоправда тільки через 3 дні, передають Патріоти України.

"У ніч на суботу побили мого старшого сина. У Саші - поріз за вухом, зламаний ніс, підозра на тріщину щелепи, забій потилиці, ссадини під оком. Пишу тільки сьогодні, бо ці дні минули в лікарні і поліції. Щойно повернулися із судмедекспертизи", - йдеться у повідомленні.

За словами депутата, його син був у нічному клубі "Бука" у компанії зі своєї дівчиною та друзів. Біля бару почалася бійка, тому Олександр покликав охорону. Після того як все втихло, хлопець вийшов на ресепшн, бо його друзів не впускали в заклад. Він намагався вирішити це питання з охоронцями, які у свою чергу, за словами Володимира Селянського, почали бити його сина.

На наступний день в клубі були вже інші охоронці, тому dпізнати і затримати нікого не вдалося.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...