"Без лоха и жизнь плоха": Міжнародна група шахраїв обіцянками створення нової криптовалюти "розвела" інвестора на $500000 (фото)

Зловмисники розповсюдили неправдиву інформацію про майбутні надприбутки від купівлі так званого "swisscoin".

Фото:прес-служба ГПУ

Правоохоронці викрили міжнародну групу шахраїв, які видурили в довірливого інвестора $500 тис. обіцянками створення нової криптовалюти та одержання надприбутків від неї. Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передають Патріоти України.

Громадяни України за змовою з громадянином Індії організували комерційний проект із впровадження в Україні криптовалюти "swisscoin". Зловмисники розповсюдили неправдиву інформацію про майбутні надприбутки від купівлі "swisscoin".

Насправді отримані інвесторські кошти не використовувалися для впровадження криптовалюти, а лише привласнювалися шахраями.

Внаслідок дій шахраїв довірливий вкладник утратив $500 тис.

Наразі тривають обшуки в офісах та місцях проживання зловмисників. Вилучено гроші, автомат Калашникова та боєприпаси до нього.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...