Бо м'ясо вже усе доїли? У Росії з'явилися в продажу пельмені з горілкою всередині (відео)

Житель Челябінська запевняє, що пельмені - це найкращі "цукерки" для російського чоловіка.

Росіянин вирішив ліпити шоколадні пельмені. Фото: скріншот з відео.

У РФ житель Челябінська Владислав Новиков-Барковський почав виробляти пельмені з білого шоколаду з горілкою всередині. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Автор незвичайного кондитерського виробу повідомляє: «Во-первых, пельмени — это конфеты для русского мужчины. Во-вторых, пельмени без водки — что паспорт без фотки. Получается, что самые русские конфеты — это пельмени с водкой».

У майбутньому він планує запустити ці цукерки в виробництво, також він намагається робити вареники з вишнею і коньяком всередині: «Знакомые заказали на Новый Год сувениры для своих коллег. Кому десять коробок, кому — двадцать. Вот и сижу, леплю вечерами. Собственными руками. М-да… Уже три сотни штук сделал».

Розстріл "азовців" в Оленівці - російська ІПСО: Чому РФ не пускає міжнародних експертів на місце злочину

п’ятниця, 5 серпень 2022, 3:18

Наголошу: усі факти масових убивств і звірячих катувань росіянами українських військових, захоплених ними в полон, мають бути розслідувані міжнародними та українськими експертами, а винні у їх вчиненні - покарані. росія публічно заявила про намір допус...

Ситуація навколо Тайваню не завадить військовій підтримці України з боку США

п’ятниця, 5 серпень 2022, 3:07

Подібні побоювання є абсолютно безпідставними. Сполучені Штати чітко позиціонують себе як провідного політичного гравця в світі, відповідно, дають зрозуміти декільком країнам, а насамперед - Російській Федерації і КНР, що розглядають і Україну, і Тайвань.