Бо росіяни самі не здатні: Індія купить українські турбіни для своїх фрегатів, що будуються в Калінінграді

Українські турбіни будуть поставлені до Індії, яка потім їх відправить в Калінінград.

Індія купує для своїх фрегатів українські турбіни. Ілюстрація: lb.ua.

У 2016 році Індія вирішила купити два недобудованих російських фрегата. Таким чином, українські турбіни будуть поставлені в Індію, яка потім їх відправить до Калінінграда. Комісія з оборонних закупівель Індії в четвер схвалила закупівлю у миколаївського заводу “Зоря-Машпроект” двох комплектів газових турбін для фрегатів, які будуються на російській верфі “Янтар”. Вартість контракту – 4,9 мільярда рупій (76 мільйонів доларів США), повідомляє The Times of India. Новину передають Патріоти України.

“Двигуни призначені для двох фрегатів проекту 11356. Вони були закладені на суднобудівному заводі “Янтар” в Калінінграді і мали бути спущені на воду в 2018 році для Чорноморського флоту РФ. Будівництво зупинилося в 2014 році, оскільки постачання українських газотурбінних установок були заборонені через російської агресії”, – йдеться в повідомленні.

У 2016 році Індія вирішила купити ці недобудовані фрегати. Ще два будуть будуватися на верфі Goa Shipyard. Таким чином, українські турбіни будуть поставлені до Індії, яка потім їх відправить в Калінінград. Нагадаємо, миколаївське ДП “Зоря-Машпроект” – один із лідерів світового газотурбобудування. Більше 95% його продукції йде на експорт.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...