"Боротьба з тероризмом" по-скрепному: По "ЛНР" прокотилася хвиля арештів мирних жителів

Під виглядом "обшуків" помешкань, які проводяться співробітниками "правоохоронних органів ЛНР" у взаємодії з представниками ФСБ РФ, здійснюються арешти громадян та вилучаються гроші та ювелірні вироби.

Бойовики "ЛНР". Фото: соцмережі.

Терористи "ЛНР" спільно з представниками ФСБ під виглядом "заходів із боротьбіи з тероризмом" почали заарештовувати мирне населення окупованої території Луганської області. Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"За останні два тижні на тимчасово окупованій території Луганської області під час т.зв."профілактичних заходів, спрямованих на протидію тероризму", помічені численні випадки порушення прав і свобод громадян", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, під виглядом обшуків помешкань місцевих жителів, які проводяться співробітниками "правоохоронних органів ЛНР" у взаємодії з представниками ФСБ РФ, здійснюються безпідставні арешти громадян і відвертий грабіж шляхом вилучення "речових доказів" - валютних грошових заощаджень, ювелірних виробів, документів на право власності.

Також у ГУР повідомили, що російське окупаційне командування збільшило грошове забезпечення рядового складу з'єднань і частин 1 армійського корпусу (Донецьк) ЗС РФ на дві тисячі російських рублів, щоб вирішити проблему комплектування підрозділів за рахунок місцевого населення і російських найманців, а також зменшити кількість дезертирів.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...