Британський комп'ютер зробив неможливе: пройшов тест Тьюринга та довів, що він 13-річний українець із Одеси

Розумну машину "нафарширували" даними, які мав знати і в яких мусить орієнтуватися юний одесит. Дивний, на перший погляд, вибір "національності піддослідного" має своє пояснення.

Програма вдало прикинулася 13-річним хлопчиком. Фото: The Verge.

Згідно з умовами тесту Тьюринга, він вважається пройденим, якщо програмі вдасться переконати в своїй людяності хоча б 30% суддів в процесі 5-хвилинного текстового спілкування. Програмі, розробленій Володимиром Веселовим з Росії та українцем Євгеном Демченком, вдалося вчора переконати 33% суддів в тому, що вона насправді - 13-річний одесит Євген Густман, любитель цукерок і гамбургерів і син лікаря-гінеколога. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на habrahabr.ru.

Професор Кевін Ворвік з Університету Ковентрі зауважив, що «деякі будуть стверджувати, що тест вже був раніше пройдений, тому що тестом Тьюрінга називалося безліч аналогічних змагань по всьому світу, але Turing Test 2014 - найбільш об'єктивний і незалежний з них, до того ж тематика питань була нічим не обмежена», - пише The Verge.

Організований Університетом Редінга тест відбувся на базі Королівського товариства в Лондоні. У свою чергу, Володимир Веселов повідомив, що вік їх віртуального персонажа зміцнив його легенду, тому що в такому віці цілком природно не знати якихось речей. Так що дорослим комп'ютер поки прикинутися не може, але людиною - цілком.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...