"Будуть багаття на Красній площі": Бабченко назвав умови і терміни розпаду РФ

Все в Росії може поміняти ціна в 12 доларів за барель нафти.

Крах Росії. Ілюстрація: ЖЖ.

Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко вважає, що на сьогоднішній день Україна опинилася в непростій ситуації. Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

За його словами, Україна не може зупинити агресора через нестачу ресурсів, а Захід не особливо зацікавлений. Разом з тим, Бабченко підкреслив, що все може поміняти ціна в 12 доларів за барель нафти.

"Якщо нафта впаде до такої ціни - цей режим впаде через рік-два. Радянський Союз теж розвалився", - сказав він. Бабченко уточнив, що якщо відбудеться такий обвал економіки РФ, то в Москві почнуться мітинги.

"Нові багаття на Красній площі, собачатину смажать в бочках, бандитизм і беззаконня, громадянська війна. Коротше кажучи, беріть і читайте про 1917 рік - і буде приблизно те саме. Хто переможе - це навіть не прогнозовано", - підкреслив він.

На думку журналіста, не можна виключати і рівний варіант мирного і безкровного переходу влади в руки ліберально-демократичної опозиції, наприклад, Олексія Навального. Бабченко додав, що в такому випадку для росіян буде важливо за досить короткий час відродити державні інститути, які дозволять контролювати владу.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...