"Будуть багаття на Красній площі": Бабченко назвав умови і терміни розпаду РФ

Все в Росії може поміняти ціна в 12 доларів за барель нафти.

Крах Росії. Ілюстрація: ЖЖ.

Відомий російський журналіст Аркадій Бабченко вважає, що на сьогоднішній день Україна опинилася в непростій ситуації. Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

За його словами, Україна не може зупинити агресора через нестачу ресурсів, а Захід не особливо зацікавлений. Разом з тим, Бабченко підкреслив, що все може поміняти ціна в 12 доларів за барель нафти.

"Якщо нафта впаде до такої ціни - цей режим впаде через рік-два. Радянський Союз теж розвалився", - сказав він. Бабченко уточнив, що якщо відбудеться такий обвал економіки РФ, то в Москві почнуться мітинги.

"Нові багаття на Красній площі, собачатину смажать в бочках, бандитизм і беззаконня, громадянська війна. Коротше кажучи, беріть і читайте про 1917 рік - і буде приблизно те саме. Хто переможе - це навіть не прогнозовано", - підкреслив він.

На думку журналіста, не можна виключати і рівний варіант мирного і безкровного переходу влади в руки ліберально-демократичної опозиції, наприклад, Олексія Навального. Бабченко додав, що в такому випадку для росіян буде важливо за досить короткий час відродити державні інститути, які дозволять контролювати владу.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...