Час "Ч", або Як вбиватимуть Імперію Зла: ССО ЗСУ в авангарді НАТО захоплюватимуть російські ядерні об’єкти - російський військовий експерт

Як відомо, напередодні президент України підписав таємний наказ.

Сили спеціальних операцій ЗСУ. Ілюстрація:УНН

Українські спецпризначенці можуть бути “незамінні” для НАТО в разі війни з Росією. Про це пише російський військовий експерт капітан першого рангу, заступник президента РАН з інформаційної політики, доктор військових наук Костянтин Сівков, передають Патріоти України з посиланням на Військовий навігатор України.

Дану інформацію експерт виклав у матеріалі для російського видання “Военно-промышленный курьер” в статті “Топор миротворца. Сценарий войны НАТО с Россией уже реализуется“.

У разі конфлікту, як вважає експерт, сили альянсу сфокусуються на захопленні ядерних об’єктів Росії для ліквідації її переваги в стратегічних озброєннях. При цьому НАТО буде робити ставку на спецпризначенців.

“Под видом восставших группы натовских ССО попытаются нейтрализовать элементы системы управления в крупных городах, включая Москву. Такие действия могут осуществляться и без мандата ООН.

Спецназовцев могут перебросить в РФ как под видом гражданских пассажиров, так и военными самолетами, по суше или с моря. Агентура влияния, которая поможет в решении боевых задач, уже ждет. После первичной нейтрализации ядерного потенциала НАТО для закрепления успеха может ввести силы быстрого реагирования, которые установят надежный контроль над стратегическим арсеналом нашей страны”, – пише Сівков.

Саме цим, на думку автора, пояснюється нарощування в прикордонних з Росією районах угруповання натовських сил спецоперацій і частин швидкого розгортання.

При цьому Сівков відзначає особливу роль українських військових, яку вони можуть зіграти в ймовірному конфлікті.

“Вероятно, в связи с подобным сценарием в приграничных с Россией районах и наращивается группировка сил спецопераций и частей быстрого развертывания. Малочисленность ССО не должна вводить в заблуждение – скрытно нарастить их до требуемого уровня можно за два-три дня, поскольку российская система разведки будет в определенной мере дезорганизована.

Особенно ценны в этих условиях для НАТО бойцы украинского спецназа. Родственные в этнокультурном отношении с российским населением, говорящие с ним на одном языке, они будут незаменимы при ведении специальных действий с предварительным скрытным развертыванием.”, – підкреслює російський військовий експерт Сівков.

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...