Час "Ч", або Як вбиватимуть Імперію Зла: ССО ЗСУ в авангарді НАТО захоплюватимуть російські ядерні об’єкти - російський військовий експерт

Як відомо, напередодні президент України підписав таємний наказ.

Сили спеціальних операцій ЗСУ. Ілюстрація:УНН

Українські спецпризначенці можуть бути “незамінні” для НАТО в разі війни з Росією. Про це пише російський військовий експерт капітан першого рангу, заступник президента РАН з інформаційної політики, доктор військових наук Костянтин Сівков, передають Патріоти України з посиланням на Військовий навігатор України.

Дану інформацію експерт виклав у матеріалі для російського видання “Военно-промышленный курьер” в статті “Топор миротворца. Сценарий войны НАТО с Россией уже реализуется“.

У разі конфлікту, як вважає експерт, сили альянсу сфокусуються на захопленні ядерних об’єктів Росії для ліквідації її переваги в стратегічних озброєннях. При цьому НАТО буде робити ставку на спецпризначенців.

“Под видом восставших группы натовских ССО попытаются нейтрализовать элементы системы управления в крупных городах, включая Москву. Такие действия могут осуществляться и без мандата ООН.

Спецназовцев могут перебросить в РФ как под видом гражданских пассажиров, так и военными самолетами, по суше или с моря. Агентура влияния, которая поможет в решении боевых задач, уже ждет. После первичной нейтрализации ядерного потенциала НАТО для закрепления успеха может ввести силы быстрого реагирования, которые установят надежный контроль над стратегическим арсеналом нашей страны”, – пише Сівков.

Саме цим, на думку автора, пояснюється нарощування в прикордонних з Росією районах угруповання натовських сил спецоперацій і частин швидкого розгортання.

При цьому Сівков відзначає особливу роль українських військових, яку вони можуть зіграти в ймовірному конфлікті.

“Вероятно, в связи с подобным сценарием в приграничных с Россией районах и наращивается группировка сил спецопераций и частей быстрого развертывания. Малочисленность ССО не должна вводить в заблуждение – скрытно нарастить их до требуемого уровня можно за два-три дня, поскольку российская система разведки будет в определенной мере дезорганизована.

Особенно ценны в этих условиях для НАТО бойцы украинского спецназа. Родственные в этнокультурном отношении с российским населением, говорящие с ним на одном языке, они будут незаменимы при ведении специальных действий с предварительным скрытным развертыванием.”, – підкреслює російський військовий експерт Сівков.

З архіву ПУ. Ми зобов'язані були втримати Дебальцеве. Єдине, що нам потрібно було - поповнювати боєкомплект і заповнювати втрати особового складу, - боєць ЗСУ

п’ятниця, 25 вересень 2020, 13:00

​Українська армія в 2015 році могла втримати Дебальцевський плацдарм, однак його втрата була зумовлена ​​трьома факторами. Про це розповів під час інтерв'ю Юрію Бутусову у січні 2018 року Ігор Лук'янов, сержант 25 мотопіхотного батальйону "Київська Ру...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов