Час передавати досвід: Батько офіційної коханки Путіна заснував благодійний фонд

Чоловіка називають головним бізнесменом Татарстану

Марат Кабаєв. Фото:news.sevas.com

Батько коханки Путіна, Аліни Кабаєвої, заснував благодійний фонд. Марат Кабаєв, звичайно, відомий в першу чергу за рахунок своєї прославленої дочки. Але, як виявилося, він не тільки сам в минулому спортсмен і тренер, але і підприємець, передають Патріоти України.

До слова, досить успішний, адже його називають головним бізнесменом Татарстану. Марат Вазіхович вирішив передавати свій досвід молодим і обіцяє допомагати їм не тільки порадою, а й фінансово. Для цього заснував "Міжнародний фонд дружби народів Марата Кабаєва".

«Основна мета проекту - благодійність. Ми збираємося надавати підтримку підприємцям малого та середнього бізнесу по всьому світу, фінансово допомагати людям ісламського походження, у яких немає доступу до банків, виділяти їм позики. Сподіваюся, організація буде корисна і затребувана. Зараз вона знаходиться на стадії фінальної реєстрації », - розповів Кабаєв.

Слід відзначити, що батько Аліни Кабаєвої теж пов'язаний зі спортом: раніше Марат Кабаєв професійно займався футболом (чемпіон Казахстану 1993 року складі «Трактора», Павлодар), а пізніше був тренером. До слова, мама гімнастки свого часу грала в збірній Узбекистану з баскетболу, а молодша сестра Лейсан займалася фехтуванням, художньою гімнастикою, проте в результаті вибрала шлях менеджера готельного бізнесу.

До слова, бізнесові справи Аліни Кабаєвої також йдуть в гору. Днями стало відомо, що холдинг, яким керує колишня гімнастка збільшить свою частку в Першому каналі. Компанія викупить частину акцій у Абрамовича.

Джерело: Starhit

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.