Чекаємо на істерику Кремля: В Чорне море увійшов десантний корабель ВМС США (фото, відео)

Корабель візьме участь в двосторонніх військових навчаннях США і Румунії Spring Storm 17.

Десантний корабель США увійшов у Чорне море. Фото:http://www.dsnews.ua/

У Чорне море увійшов американський десантний корабель Carter Hall для участі в навчаннях НАТО. Судно пройшло через протоку Босфор і увійшло в акваторію Чорного моря, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу 6-го флоту ВМС США.

Як зазначається, корабель візьме участь в двосторонніх військових навчаннях США і Румунії Spring Storm 17. Очікується, що основна фаза навчань за участю Carter Hall пройде поблизу румунського міста Констанца протягом 18-21 березня 2017 року.

"Навчання Spring Storm дарують Carter Hall цінну можливість співпраці з нашим союзником в НАТО в акваторії Чорного моря", - йдеться в повідомленні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...