Чекаємо на істерику Кремля: В Чорне море увійшов десантний корабель ВМС США (фото, відео)

Корабель візьме участь в двосторонніх військових навчаннях США і Румунії Spring Storm 17.

Десантний корабель США увійшов у Чорне море. Фото:http://www.dsnews.ua/

У Чорне море увійшов американський десантний корабель Carter Hall для участі в навчаннях НАТО. Судно пройшло через протоку Босфор і увійшло в акваторію Чорного моря, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу 6-го флоту ВМС США.

Як зазначається, корабель візьме участь в двосторонніх військових навчаннях США і Румунії Spring Storm 17. Очікується, що основна фаза навчань за участю Carter Hall пройде поблизу румунського міста Констанца протягом 18-21 березня 2017 року.

"Навчання Spring Storm дарують Carter Hall цінну можливість співпраці з нашим союзником в НАТО в акваторії Чорного моря", - йдеться в повідомленні.

Лід в травні пливе центром міста: Аномальна погода на Західній Україні вразила мережу (фото, відео)

субота, 25 травень 2019, 0:30

Град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг. У Збаражі (Тернопільська область) у п'ятницю, 24 травня, пройшла злива із сильним градом, через що деякі вулиці міста виявилися затопленими, передають Патріоти України.

"Ми не можемо дихати кишківником": Супрун роз’яснила, чи корисно пити кисневі коктейлі

п’ятниця, 24 травень 2019, 22:44

Кисень не переміщається кров’ю у вигляді вільної молекули – це токсичний для нас газ, і його переносять або гемоглобін, або залізовмісні ферменти. Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи корисно пити кисневі коктейлі. ...