Черговий трюк "великого комбінатора": Коломойський добив славетний футбольний клуб України

З огляду на те, що з лютого футболістам не платили, багато хто з них вже дав згоду на перехід в інший клуб.

ФК "Дніпро" припиняє існування. Ілюстрація: РБК.

ФК Дніпро припинить своє існування, щоб відродитися без боргів, мінусів за очками і трансферного бана. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на dp.vgorode.ua.

За попередньою інформацією, новий клуб теж назвуть "Дніпро". Він почне свій шлях заново з аматорських змагань або спробує потрапити відразу до другої ліги завдяки інтеграції з іншим клубом (швидше за все, це буде ФК "Нікополь"). Стадіон і базу, ймовірно, виставлять на продаж.

Гравцям "Дніпра" вже запропонували контракти від 10 тисяч доларів на місяць. З огляду на те, що з лютого футболістам не платили, багато хто з них вже дав згоду на перехід в інший клуб. Тобто в новоствореному ФК найталановитіших гравців ми не побачимо. Точно залишиться тільки Дмитро Михайленко, головний тренер команди. При цьому екс-мер Дніпра Іван Куліченко разом з Андрієм Павелко планують фінансувати створення альтернативного футбольного клубу, який теж почне свій шлях з аматорів.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...