"Чокнулся на старости лет": У соцмережі висміяли дизайнерське вбрання Кіркорова (фото)

Епатажний співак дефілював по подіуму в екстравагантному вбранні. На грудях у нього був принт з зображенням картини Лукаса Кранаха-старшого "Юдіф з головою Олоферна".

Філіп Кіркоров. Фото:Facebook

Відомий російський співак Філіп Кіркоров днями представив у Санкт-Петербурзі капсульну колекцію учасника свого танцювального колективу Власа Владімірова за сприяння дизайнера Ігоря Гуляєва. Лінійка була створена з нагоди майбутнього ювілею поп-короля - 30 квітня йому виповниться 50 років. У спільноті "Рагу.лі" в Facebook опубліковано знімок з цього показу, передають Патріоти України.

Філіп дефілює по подіуму в екстравагантному вбранні. На грудях у нього принт з зображенням картини Лукаса Кранаха-старшого "Юдіф з головою Олоферна". Не всі користувачі мережі оцінили дизайнерську фантазію.

"Хоч би якою була наша регіональна і не тільки мода, такого дна, як в Росії, їй не досягти. Якби Кранах побачив цей комплект, то думаю в новій інтерпретації відомого сюжету Юдіф відрізала б голову не Олоферну, а Кіркорову і дизайнеру", - відзначається в описі "Рагу.лі".

Світлина Кіркорова повеселила багатьох інтернет-користувачів.

"А чому на грудях не три ведмедя Шишкіна? Ну або купання червоного коня?" - обурився юзер під ніком Bazalt Faun.

"Быть ему в следующей жизни насекомым... а это генеральная репетиция не иначе", - поділилася думкою Мія Денисова.

"З роками стає все гидотніше", - вважає Ігор Косюга.

"Старий клоун", - додала Алла Вєдєніна.

"Чокнулся на старости лет", - написала Anna Alexeeva.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...