Чому варто їсти яйця на сніданок і не боятись робити це щодня - науковець

Яйця насправді не піднімають рівень холестерину в крові, а стимулюють роботу мозку, покращують пам'ять і пильність.

Ілюстрація: cdn.tvc.ru

Посмажити омлет чи яєчню на сніданок - легко, просто, і смачно. Однак частина людей боїться часто вживати яйця. Мовляв, вони підвищують рівень холестерину в крові, повідомляють Патріоти України з посиланням на Lifehack.

Чи так це насправді і чому варто смакувати яйцями зранку, розповідає авторка книжки про харчування Жюль Кленсі, яка має науковий ступінь в галузі харчової науки.

Після яєць ви довше почуватиметесь ситими.

Яйця значно довше зберігають відчуття ситості порівняно з вівсянкою чи тостами. Білок і жири у яйцях допомагають підтримувати вашу бадьорість, завдяки ним ми довше ситі і менше хочемо перекусити ще до обіду.

Яйця допомагають втратити зайву вагу

Вони допомагають нам довше почуватись ситими. Дослідження показує, що люди, які вживають яйця на сніданок, більш схильні до втрати ваги у порівнянні з тими, що зранку смакує круасаном чи випічкою.

Яйця - чудове джерело білка

Яйця - одне з найкращих джерел отримання білка. У них є всі незамінні амінокислоти, які повинні бути в нашій дієті.

Яйця коштують недорого

Порівняно з іншими продуктами з високим вмістом білка - червоним м'ясом, наприклад, яйця дружні до вашого гаманця

Яйця не погіршать ваш рівень холестерину

Яйця справді містять значну кількість холестерину, але дослідження показали, що він не впливає на рівень холестерину в крові. Тому немає потреби хвилюватися через те, що яйця збільшать ризик хвороби серця.

Яйця допомагають розвитку мозку і пам'яті

У яйцях є холін - поживна речовина, яка стимулює розвиток мозку і його роботу, а також покращує пам'ять і підвищує пильність. Відсутність холіну в їжі призводить до відкладення жиру в печінці, пошкодження нирок і кровотеч.

Яйця захищають ваш зір

У яйцях є два антиоксиданти - лютеїн і зеаксантин, які пов'язані з захистом очей від пошкоджень через ультрафіолетове випромінення. Ці антиоксиданти також пов'язані зі зменшенням ймовірності розвитку катаракти у зрілому віці.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.