Чим далі, тим гірше: З'явився сумний прогноз по загостренню на Донбасі влітку

Влітку Росія буде максимально вичавлювати з України те, що вона хоче, шляхом ескалації конфлікту.

Олег Жданов. Фото: Громадське.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що Україну чекає "спекотне літо" в плані ескалації війни на Донбасі. Такий прогноз Жданов озвучив "Обозревателю", передають Патріоти України.

Він зазначив, що чим далі, тим сильніше будуть бити бойовики та наносити українським бійцям максимальні втрати з метою тиску. Жданов вважає, що влітку Росія буде максимально вичавлювати з України те, що вона хоче, шляхом ескалації конфлікту.

Військовий експерт нагадав про те, що головним бажанням Кремля є особливий статус Донбасу, закріплений в Конституції України. Цю вимогу Росія висувала і коли вирішувалося питання про обмін полоненими, і про припинення вогню. Жданов зазначає, що Росія хоче бачити Україну в якості свого сателіта, але Україна — не розмінна монета, тому "тут все чітко і однозначно: або ми здаємося, або ми відбиваємося".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...