"Давись вискарём!": У Пітері напали на відомого російського журналіста (відео)

Прес-секретар "Другой России" пояснив, що в організації є претензії до Венедиктова, тому активісти вирішили провести подібну акцію.
Олексій Венедиктов. Фото: соцмережі.

Відомого російського журналіста, головного редактора радіо "Эхо Москвы" Олексія Венедиктова облили віскі, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Інцидент стався на сцені Александрінського театру в Петербурзі. Венедиктов брав участь у публічній дискусії з письменником Олександром Прохановим. Перед початком заходу члени організації "Другая Россия" вибігли на сцену і виплеснули напій з пляшки. Потім вони вирвали мікрофон у журналіста і прокричали: "Давись віскарем".

Прес-секретар "Другой России" пояснив, що в організації є претензії до Венедиктова, тому активісти вирішили провести акцію. "Другая Россия" – незареєстрована в Росії націоналістична політична партія. Лідером і засновником є Едуард Лімонов. З початку подій Революції Гідності партія підтримала бік Антимайдана, а після – бойовиків так званих "ДНР" і "ЛНР".

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...