"Давись вискарём!": У Пітері напали на відомого російського журналіста (відео)

Прес-секретар "Другой России" пояснив, що в організації є претензії до Венедиктова, тому активісти вирішили провести подібну акцію.
Олексій Венедиктов. Фото: соцмережі.

Відомого російського журналіста, головного редактора радіо "Эхо Москвы" Олексія Венедиктова облили віскі, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Інцидент стався на сцені Александрінського театру в Петербурзі. Венедиктов брав участь у публічній дискусії з письменником Олександром Прохановим. Перед початком заходу члени організації "Другая Россия" вибігли на сцену і виплеснули напій з пляшки. Потім вони вирвали мікрофон у журналіста і прокричали: "Давись віскарем".

Прес-секретар "Другой России" пояснив, що в організації є претензії до Венедиктова, тому активісти вирішили провести акцію. "Другая Россия" – незареєстрована в Росії націоналістична політична партія. Лідером і засновником є Едуард Лімонов. З початку подій Революції Гідності партія підтримала бік Антимайдана, а після – бойовиків так званих "ДНР" і "ЛНР".

Загострення на Донбасі та стягування військ: Чого добивається Росія

п’ятниця, 16 квітень 2021, 16:22

На мою думку, Росія включила елементи військово-політичного тиску з метою примусити Україну виконувати ряд незручних позицій з паризького комюніке — за підсумками зустрічі нормандської четвірки в грудні-2019. Нинішнє загострення — це демонстрація сили,...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...