"Дебилоиды готовятся по полной": Мережу схвилювали дивні повідомлення росіянам від влади

Керівники російських приватних господарств повинні підписати документ про ознайомлення та відправити його у відділ цивільної оборони.

Путін готує росіян до війни. Ілюстрація: 24tv.ua.

У приватні господарства Калузької області РФ стали приходити повідомлення про те, що у воєнний час вони повинні будуть поставляти свою продукцію для державних потреб, передають Патріоти України.

У відділі цивільної оборони, який займається розсилкою повідомлень, пояснили журналістам, що раніше така робота не велася, а тепер таке завдання отримано від адміністрації області. Повідомляється, що керівники господарств повинні підписати документ про ознайомлення та відправити його у відділ цивільної оборони. Дане повідомлення обговорюється в мережі. При цьому блогери сходяться на думці, що це свідчить про плани Кремля на повномасштабну війну.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих