Діаспора пролобіювала: Канадський парламент може розглянути питання надання Україні летальної зброї

Ініціатор петиції про надання Україні такого виду озброєння – колишній депутат федерального парламенту Канади Юрій Шимко.

Парламент Канади. Ілюстрація:https://focus.ua/

У парламенті Канади зареєстрували електронну петицію, яка закликає розпочати поставки Україні оборонного летального озброєння. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт петицій.

Крім передачі Україні зброї, документ звертається до уряду Канади з пропозицією підписати угоду про оборонне співробітництво з Україною та внести її до Автоматичного контрольного списку країн із вогнепальної зброї. Цей список (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, до яких Канада дозволяє постачати зброю своїм внутрішнім виробникам. Наразі в ньому – 35 країн, з-поміж яких: Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія і Колумбія, проте немає України.

Ініціатор петиції – колишній депутат федерального парламенту Канади Юрій Шимко. Документ уже підтримав депутат від Консервативної партії Джеймс Безан.

Петицію зареєстрували 21 березня, голосувати можна по 19 липня включно. Якщо за цей час петиція набере 500 голосів, її винесуть на розгляд до сесійної зали парламенту. Уряд Канади має надати письмову відповідь протягом 45 днів.

Хіти тижня. Сторінками історії: Як СРСР інсценував напад, щоб почати війну проти Фінляндії (відео)

середа, 16 січень 2019, 21:00

26 листопада 1939 року уряд СРСР направив ноту протесту уряду Фінляндії з приводу артилерійського обстрілу, який, за заявою радянської сторони, був здійснений з фінської території.

Під Львовом палає завод з виробництва соняшникової олії (відео)

середа, 16 січень 2019, 20:10

Зайнялися бочки з продукцією, жертв немає. Сьогодні ввечері до рятувальників надійшла інформація про пожежу у селі Ставчани Пустомитівського району на території заводу ПП «Оліяр», який виготовляє олію «Майола», повідомляють Патріоти України з посилання...