Діаспора пролобіювала: Канадський парламент може розглянути питання надання Україні летальної зброї

Ініціатор петиції про надання Україні такого виду озброєння – колишній депутат федерального парламенту Канади Юрій Шимко.

Парламент Канади. Ілюстрація:https://focus.ua/

У парламенті Канади зареєстрували електронну петицію, яка закликає розпочати поставки Україні оборонного летального озброєння. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт петицій.

Крім передачі Україні зброї, документ звертається до уряду Канади з пропозицією підписати угоду про оборонне співробітництво з Україною та внести її до Автоматичного контрольного списку країн із вогнепальної зброї. Цей список (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, до яких Канада дозволяє постачати зброю своїм внутрішнім виробникам. Наразі в ньому – 35 країн, з-поміж яких: Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія і Колумбія, проте немає України.

Ініціатор петиції – колишній депутат федерального парламенту Канади Юрій Шимко. Документ уже підтримав депутат від Консервативної партії Джеймс Безан.

Петицію зареєстрували 21 березня, голосувати можна по 19 липня включно. Якщо за цей час петиція набере 500 голосів, її винесуть на розгляд до сесійної зали парламенту. Уряд Канади має надати письмову відповідь протягом 45 днів.

Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

вівторок, 19 березень 2019, 0:14

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...

Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений в небі Житомирщини

понеділок, 18 березень 2019, 20:41

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...