Діаспора пролобіювала: Канадський парламент може розглянути питання надання Україні летальної зброї

Ініціатор петиції про надання Україні такого виду озброєння – колишній депутат федерального парламенту Канади Юрій Шимко.

Парламент Канади. Ілюстрація:https://focus.ua/

У парламенті Канади зареєстрували електронну петицію, яка закликає розпочати поставки Україні оборонного летального озброєння. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт петицій.

Крім передачі Україні зброї, документ звертається до уряду Канади з пропозицією підписати угоду про оборонне співробітництво з Україною та внести її до Автоматичного контрольного списку країн із вогнепальної зброї. Цей список (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, до яких Канада дозволяє постачати зброю своїм внутрішнім виробникам. Наразі в ньому – 35 країн, з-поміж яких: Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія і Колумбія, проте немає України.

Ініціатор петиції – колишній депутат федерального парламенту Канади Юрій Шимко. Документ уже підтримав депутат від Консервативної партії Джеймс Безан.

Петицію зареєстрували 21 березня, голосувати можна по 19 липня включно. Якщо за цей час петиція набере 500 голосів, її винесуть на розгляд до сесійної зали парламенту. Уряд Канади має надати письмову відповідь протягом 45 днів.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...