"Для Росії ми й досі є Україною": У "ДНР" визнали неприємний для себе факт

Відповідно усі митні збори підприємства "республіки" мають сплачувати росіянам, коли постачають свою продукцію на їхню територію.

Олексій Грановський. Фото: соцмережі.

Окупована представниками "ДНР" територія Донецької області є для Росії частиною України, що є стримуючим фактором для підвищення конкурентоспроможності продукції. Про це в інтерв'ю терористичній газеті заявив "міністр промисловості і торгівлі ДНР" Олексій Грановський, передають Патріоти України.

"Поки що ми юридично є для Росії територією України. Можливо, це неприємно чути, але така економічна реальність. Відповідно, митні збори, інші види оподаткування ми оплачуємо. Що, безумовно, позначається на ціні продукції. У бік подорожчання. У будь-якому випадку ми економимо на витратах на виробництво продукції", - сказав Грановський.

Також він заявив, що у підприємств, які окуповані "ДНР", є певна перевага через відносно невисоку вартість електроенергії. "Тому в цьому питанні є певний виграш, але все ж нинішня юридична ситуація залишається стримуючим фактором для підвищення конкурентоспроможності продукції. Ясна річ, що закони ринку ніхто не відміняв", - виправдовується Грановський.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...