До 100 спалахів на годину: З'явилися перші вражаючі фото найяскравішого зорепаду Персеїди

Зорепад триватиме до 24 серпня, а з 12 на 13 серпня метеорний потік увійде в свій другий пік.

Зорепад Персеїди. Фото: соцмережі.

Відомо, що в ніч з 11 на 12 серпня в світі був зафіксований перший пік чарівного явища - зорепаду Персеїди, нагадують Патріоти України.

Він являє собою "дощ із зірок" - метеорів, які проносяться по небу зі швидкістю до 59 км/сек. Видовище неймовірне. Деякі щасливчики вже показали в мережі перші фото і відео.

В Україні також можна спостерігати зорепад Персеїди. Він триватиме до 24 серпня, а з 12 на 13 серпня метеорний потік увійде в свій другий пік. Після півночі і до 4 ранку на зоряному небі з'являться до 100 спалахів за годину.


Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...