До 100 спалахів на годину: З'явилися перші вражаючі фото найяскравішого зорепаду Персеїди

Зорепад триватиме до 24 серпня, а з 12 на 13 серпня метеорний потік увійде в свій другий пік.

Зорепад Персеїди. Фото: соцмережі.

Відомо, що в ніч з 11 на 12 серпня в світі був зафіксований перший пік чарівного явища - зорепаду Персеїди, нагадують Патріоти України.

Він являє собою "дощ із зірок" - метеорів, які проносяться по небу зі швидкістю до 59 км/сек. Видовище неймовірне. Деякі щасливчики вже показали в мережі перші фото і відео.

В Україні також можна спостерігати зорепад Персеїди. Він триватиме до 24 серпня, а з 12 на 13 серпня метеорний потік увійде в свій другий пік. Після півночі і до 4 ранку на зоряному небі з'являться до 100 спалахів за годину.


Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...