Допоможи іншому: Кейт Міддлтон пожертвувала своє волосся хворим на рак дітям

Випадання волосся є побічним ефектом під час хіміотерапії, яку застосовують при лікуванні ракових захворювань.
Кейт Міддлтон. Фото: imagecdn3.luxnet.ua

Герцогиня Кембриджська, дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон віддала частину свого волосся на перуки дітям, що страждають на рак, повідомляють Патріоти Україниз посиланням на Daily Mail.

За словами джерела, особистий перукар переконав Кейт, що їй варто підрізати волосся, яке стало занадто довгим. Кейт погодилася прибрати близько 18 сантиметрів. Уже сидячи в перукарському кріслі вона вирішила анонімно передати волосся в благодійний фонд Little Princess Trust.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.