Дорога в пекло: Українські бійці на Донбасі «підсмажили» російських окупантів (відео)

Дрони ЗСУ відмінно справляються з розвідувальними операціями. Дають точну наводку для артилерії, також фіксують результати роботи наземних сил.

Сили операції Об'єднаних сил на Донбасі прямим попаданням знищили БМП російських окупантів, з гордістю інформують Патріоти України. Ворог вів вогонь з укріпленої позиції окупантів по захисникам України. Однак неминуча кара спіткала його раніше, ніж окупанти сподівались. Пересувні крематорії Шойгу залишились без роботи.

Відео влучного пострілу опублікував військовий оглядач Дмитро Путята.

Трохи пізніше на сторінці 93-ї бригади ЗСУ у Фейсбуці з'явилося своє пояснення, що відбулося під містечком Моспине, Донецької області:

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих